HOROSKOPAS sausio 9-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Beveik negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Jums gali būti pasiūlyta verslo avantiūra, kūrybinis iššūkis arba žaismingas pasimatymas.

JAUTIS

Tikriausiai išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie palengvintų darbą, suteiktų daugiau komforto. Tam nebūtinai pritars aplinkiniai. Regis, pavyks gauti apčiuopiamos naudos iš komercinių operacijų ar sandorių.

DVYNIAI

Gali būti, kad šiandien sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis. Visgi tvarkydami informaciją, finansinius reikalus, dokumentus, būkite itin atidūs.

VĖŽYS

Šiandien sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, finansinius dokumentus. Pravartu užsiimti buities, ūkio darbais, pirkti, remontuoti buitinę ir kitokią techniką.

LIŪTAS

Bendraudami su žmonėmis, šiandien patirsite daug emocijų. Galite sukaupti nemažai reikalingos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius. Kita vertus, galimi ir nemalonūs netikėtumai.

MERGELĖ

Neblogas metas ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Neliūdėkite, jeigu jaučiate tam tikrą dėmesio stoką iš artimų žmonių. Meninei kūrybai, labdarai ir farmacijai ši diena turėtų būti itin palanki.

SVARSTYKLĖS

Šiandien tikėtinas dalyvavimas įdomiuose renginiuose. Galite susitikti su žmonėmis, kuriems turite ką pasakyti. Užsimezgę pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus, požiūrį.

SKORPIONAS

Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, karjera, arba kvietimą į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Realiai įvertinkite savo galimybes, nes esate linkę užsikrauti per didelę naštą.

ŠAULYS

Neseniai įgytos žinios, užmegztos pažintys, išgirstos mintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Įmanomos derybos, susitarimai su užsieniečiais, flirtas su įdomiu asmeniu.

OŽIARAGIS

Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais gali pavykti susitarti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan.

VANDENIS

Labai prieštaringa diena. Bus nervingų, nemalonių situacijų, tačiau pasitaikys ir tikrų „perliukų“ – intriguojamų siūlymų, romantikos dvelksmo. Paskubėkite išspręsti senas problemas, dėl kurių esate tarsi įstrigę.

ŽUVYS

Gali būti priimti sprendimai dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio. Tikėtinas darbo interviu, jeigu mėginate įsidarbinti. Venkite rizikos kelyje, nes didesnė avarijų grėsmė.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *