HOROSKOPAS sausio 6-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien nesinorės niekur eiti iš jaukių namų. Jei tik įmanoma, iš namų ir dirbti mėginsite. Regis, artimieji džiaugsis jūsų rūpesčiu ir buvimu šalia.

JAUTIS

Šiandien labiau nei įprastai jus domins giminaičių, draugų, gal net kaimynų reikalai. Tikėtini susitikimai. Socialiniame tinkle užmegsite naują pažintį. Vakare galite vykti į renginį.

DVYNIAI

Geriausias pasirinkimas šiandien būtų vidinė ramybė, jauki aplinka. Jums reikia tokio komforto, kad pailsėtų kūnas ir siela. Tuomet ir svarbūs sprendimai ateis tarsi savaime.

VĖŽYS

Pirmoje dienos pusėje jūsų emocionalumas bus tarsi varomoji jėga, tačiau vėliau pradėsite jaustis šiek tiek kitaip. Imsite labiau pastebėti negatyvius dalykus, jausti savigraužą. Nuotaiką gali pakelti draugiškas pokalbis su bendraminčiu.

LIŪTAS

Jei tik galite, šiandien atsiribokite nuo aktyvios veiklos, šurmulio, rizikų sveikatai. Jums reikia atkurti vidinę harmoniją, pailsėti. Gali būti, kad teks kreiptis į medicinos arba socialinę įstaigą.

MERGELĖ

Aktualiu klausimu šiandien jums padės draugai ar nepažįstami žmonės. Regis, paaiškės, kad neliksite vieniši mūšio lauke, jei šiuo metu teks patirti išbandymą, ieškoti palaikymo.

SVARSTYKLĖS

Jeigu dirbate politikos srityje ar administruojate kokią įstaigą, apie savaitgalį galvoti dar neteks. Turėsite rimtai padirbėti ir nevengti atsakomybės. Kitokios veiklos leis greičiau „persijungti“ į laisvalaikio planus.

SKORPIONAS

Jei tik galite, šiandien mielai imsitės kitokios veiklos nei įprastinė. Regis, domėsitės geopolitika, kelionių pasiūlymais, mokymų kursais, parodomis ir kt. Galbūt kur nors išvyksite. Noriai bendrausite su užsieniečiais.

ŠAULYS

Šiandien, sutvarkę finansinius formalumus, galėsite labiau atsipalaiduoti savaitgalį. Niekur nepabėgsite nuo pareigų, jos tik kaupsis, todėl verčiau įveikite problemas nedelsdami. O įkvėpimo savaime padaugės bedirbant.

OŽIARAGIS

Šiandien aktualiausi reikalai bus susiję su gyvenimo partneriu, mylimu žmogumi, vaikais. Su jais ir dėl jų galite daug padaryti. Ir fortūna nusišypsos, jeigu jos šypsenos jums išties šiuo metu labai reikia.

VANDENIS

Tai diena, kai turėtų labiau parūpti sveikata, ekologija, labdaringi projektai, socialinės paslaugos. Jeigu patys nesergate, noriai rūpinsitės tais, kurie serga ar kažko labai stokoja.

ŽUVYS

Dar ne savaitgalis, bet jausitės tarsi jau galite atsipalaiduoti ir pramogauti. Mielai džiuginsite vaikus ir patinkančius asmenis savo žaismingumu, šmaikščiais pasisakymais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *