HOROSKOPAS sausio 5-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien netingėkite padirbėti bei pasirūpinti įvaizdžiu ir kompetencija. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų. Dėl brangesnių pirkinių tarkitės su artimaisiais.

JAUTIS

Ši diena turėtų būti kupina kontaktų, pokalbių, galbūt ir netikėtumų. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos.

DVYNIAI

Gana produktyvi diena. Dalykinė veikla, verslas, komandiruotės duos apčiuopiamų rezultatų, bet tik tuo atveju, jei viskas vyksta pagal planą. Naudinga ir svarbu laikytis konfidencialumo.

VĖŽYS

Nuo pat ryto iki pavakarių labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Vakare rūpinsitės, kuo nustebinti dominantį asmenį. Kad tai pavyktų, ką nors pirksite, organizuosite.

LIŪTAS

Regis, šiandien patirsite įspūdžių, gausite peno dalykinei ar kūrybinei raiškai. Visgi būtų gerai, kad popiet niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų pasimėgauti kūryba, menu.

MERGELĖ

Nestigs valios ir energijos atlikti rimtus darbus. Apgalvokite, nuo ko pradėti. Jeigu reikia, pasitarkite su specialistais ar nusimanančiais pažįstamais. Pasistenkite suderinti savo norus su pareigomis ir galimybėmis.

SVARSTYKLĖS

Diena bus kupina darbų, pareigų. Profesinėje veikloje labiausiai bus vertinama kompetencija, iniciatyva. Jeigu esate kelionėje, įgysite svarbios patirties.

SKORPIONAS

Jei dirbate, mokotės ar keliaujate, šiuo metu nestokosite valios, ryžto ir polėkio. Tikėtinas progresas dominančioje srityje, ypač jei iš anksto buvote pasirengę permainoms.

ŠAULYS

Nuo pat ryto mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks suderėti palankesnes sąlygas verslui ar kreditui gauti, arba sulauksite rėmėjų paramos. Bet kuriuo atveju nepralošite apie tai užsiminę.

OŽIARAGIS

Šiandien puikiais seksis kūrybinis darbas, veiklos su vaikais. Galbūt pagaliau pasirašysite seniau paruoštą, bet atidėliotą projektinę, dalykinę ar turtinę sutartį.

VANDENIS

Galite išgirsti dominančią žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikata. Ieškokite kelio į svarbaus jums asmens širdį, siekite supratimo. Tai pasiteisins.

ŽUVYS

Jus valdys nuotaikos. Gali spręstis svarbus šeimos arba nuosavybės klausimas. Regis, daugės kūrybingumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *