HOROSKOPAS sausio 4-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Turėsite daug reikalų, pokalbių. Sumanumą demonstruosite tvarkydami komercinius reikalus, siekdami gauti ir apdoroti informaciją. Tikėtinas kontaktas su žiniasklaidos atstovais arba seniai matytais giminaičiais.

JAUTIS

Tai turėtų būti produktyvi diena. Sėkmingai turėtų išsispręsti aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Galbūt susitarsite dėl naudingo kontrakto ar dominančios prekės.

DVYNIAI

Šiandien labiau išryškės jūsų patrauklumas, iškalbumas. Iš įtakingo pažįstamo žmogaus turėtumėte sulaukti dėmesio. Tai gali jus paskatinti siekti pripažinimo ir saviraiškos.

VĖŽYS

Šiandien stokosite praktiškumo, fizinės energijos, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai gebėjimai. Tiktų ieškoti atsakymų į svarbius jums klausimus, gvildenti paslaptis, spėti ateitį.

LIŪTAS

Galite imtis naujo dalykinio, visuomeninio ar kūrybinio projekto. Svarbu nebūti abejingiems šalia esantiems bei visuomenei. Regis, pagalbos sulauksite ir iš pažįstamų, ir iš nepažįstamų žmonių.

MERGELĖ

Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug ką lemia įtakingi ryšiai. Rimtai pasistengus, turėtų pavykti gauti norimą projektą ar pripažinimą, laimėti derybas.

SVARSTYKLĖS

Jeigu negailėsite energijos, šiandien ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Seksis megzti socialinius ryšius, argumentuotai kalbėti.

SKORPIONAS

Galite turėti reikalų su oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais, kreditoriais. Regis, viskas klostysis gerai, jeigu pozityviai nusiteiksite ir tvarkingai atliksite būtinus darbus, pervesite įmokas.

ŠAULYS

Tikėtini svarbūs kontaktai, teisiniai arba finansiniai reikalai. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais, antrąja puse. Tuo pat pagerės jums svarbūs santykiai.

OŽIARAGIS

Jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda ar santykiais, palanku pradėti naują dalykinę veiklą ar gyvenimo būdą. Veikiausiai kils protingų minčių, kaip tai pakeisti ar patobulinti.

VANDENIS

Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galite tikėtis produktyvių susitarimų. Galbūt gausite viliojamų pasiūlymų. Seksis scenoje, šou žaidimuose. Demonstruosite gundymo meną.

ŽUVYS

Jus valdys nuotaikos. Gali spręstis svarbus šeimos arba nuosavybės klausimas. Regis, daugės kūrybingumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *