HOROSKOPAS sausio 23-iajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti pritariančių ir palaikančių asmenų. Patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų, tačiau jais nebūtinai bus įmanoma pasinaudoti.

JAUTIS

Jeigu norite ramesnės dienos, nesistenkite atrodyti pranašesni už kitus, neteikite tiek daug reikšmės savo įvaizdžiui ir autoritetui. O jei visgi siekiate viešo dėmesio ar karjeros, pasitelkite vidinę stiprybę – tai bus nemenkas išbandymas.

DVYNIAI

Tikėtinos išvykos, susijusios su klientų klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, tarptautiniu bendradarbiavimu ar kt. Darbe prireiks rimtos kompetencijos, įgūdžių, kolegų paramos. Mokykitės, kelkite kvalifikaciją.

VĖŽYS

Bus dalykų, dėl kurių nerimausite ar giliai išgyvensite. Galbūt išryškės kai kurios finansinės, skolų, vaikų problemos. Jeigu aktualu išsiaiškinti finansines perspektyvas ar gauti psichologinę pagalbą, kreipkitės į specialistus.

LIŪTAS

Diena bus gana neharmoninga. Jausite kai kurių žmonių savanaudiškumą, nepasitenkinimą. Ypač to nesinorėtų iš gyvenimo partnerio arba jūsų veiklos, projekto rėmėjų. Stenkitės išlikti diplomatiški, pasitelkite tinkamus žodžius.

MERGELĖ

Šiandien daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite vien savo jėgomis įveikti problemų. Regis, su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų.

SVARSTYKLĖS

Dėl vaikų ar mylimo žmogaus galite turėti problemų, patirti išlaidų. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški pastarųjų atžvilgiu. Neverta iš jų reikalauti neįmanomų dalykų. O jeigu jums atrodo, kad jie to reikalauja, kantriai aiškinkite realią situaciją.

SKORPIONAS

Būsite dirglūs, neramūs. Regis, darbovietėje ir namie ne viskas džiugins. Pasistenkite įveikti sunkumus, nenuleiskite rankų. Vakaras turėtų būti smagesnis.

ŠAULYS

Šiandien daug ką lems sugebėjimas pasinaudoti informacija, turimomis žiniomis ir greita reakcija. Komunikabilumas, raštingumas – irgi ne paskutinėje vietoje. Puiku, jei gebate pastebėti pašnekovų privalumus, juos įvertinti.

OŽIARAGIS

Nuosavybės, šeimos, būsto klausimai gali pareikalauti daug dėmesio, laiko ir pinigų, o galbūt ir konsultacijų su specialistais, notarais. Visgi šį tą turite atlikti, jei norite didesnės materialinės gerovės, geresnių sąlygų.

VANDENIS

Gali būti, kad šiandien reikalausite to, kas jums priklauso – atlygio už darbą, kompensacijos, išmokos, priemokos, konkrečios sutarties ar kt. Asmeniniai santykiai taip pat gali pareikalauti tam tikro įsipareigojimo.

ŽUVYS

Šiandien gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą, organizmo poreikius. Jeigu savyje išgirsite stabdymo signalą, neskubėkite priimti sprendimo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *