HOROSKOPAS sausio 20-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jeigu būtina, šiandien iš ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau kai ką būtina užbaigti iki galo.

JAUTIS

Jums turėtų gerai sektis. Galbūt nustebins kolega arba pažįstamas asmuo iš užsienio. Galite kiek pasimesti, jeigu teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų.

DVYNIAI

Šiandien galite kažko atsisakyti dėl to, kad taip kreipia aplinkybės arba norėdami pokyčių. Pravartu grąžinti skolą, sumokėti įmokas, mokesčius, užbaigti vykdyti seną įsipareigojimą.

VĖŽYS

Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai permainingos. Galimi netikėti kontaktai, svarbūs pranešimai. Stenkitės išsaugoti kuo šiltesnius santykius su partneriais, draugystę.

LIŪTAS

Dalykiniai, sveikatos ar su šeima susiję klausimai šiandien gali būti sprendžiami nelengvai. Nesistenkite viską atlikti vieni. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

MERGELĖ

Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o dar geriau – į vaikų lavinimą, jų gerovės, saugumo užtikrinimą. Bendraudami su augančia karta tobulėsite ir patys.

SVARSTYKLĖS

Trokšite komforto, prabangos, patogumų, meilės. Galbūt kažką pertvarkysite. Būtų gerai, kad pirmiausia užbaigtumėte tai, ką jau esate pradėję, apsitvarkytumėte aplinką jus supančią, įvykdytumėte pažadą, duotą artimam žmogui.

SKORPIONAS

Šiandien neblogai seksis darbai, susiję su informacija, mokslu, raštvedyba, transportu, telekomunikaciniais ryšiais ir pan. Regis, kai ką atliksite laiku ir nepriekaištingai.

ŠAULYS

Norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tai šaunu, tačiau neverta skubėti. Iki jaunaties derėtų peržiūrėti, ką turite sukaupę ir kaip dar galite tai panaudoti. Jei įmanoma, vertėtų pažaboti tuščią vartotojiškumą. Galite rasti naudingos informacijos.

OŽIARAGIS

Pagaliau gali išryškėti kai kurių veiklų rezultatai ir perspektyvos. Atlikę darbus iki galo, pradėsite skinti jų vaisius. Veikiausiai jums neteks gailėtis dėl įdėtų pastangų.

VANDENIS

Galite sulaukti įdomių žinių ir konfidencialios informacijos. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti, bet nepulkite strimgalviais į naujoves. Kelias dienas pagalvokite, viską įvertinkite ir tik tada startuokite.

ŽUVYS

Rytas turėtų būti palankus kontaktams, todėl neatidėliokite svarbių vizitų ir pokalbių. Visgi turėkite omenyje, kad norėdami ką nors gauti vėliau turėsite atitinkamai atsilyginti. Verčiau nesudarinėkite abejotinų slaptų sandėrių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *