HOROSKOPAS sausio 18-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aklai rizikuodami nieko nepasieksite. Pasistenkite pažaboti savąjį ego bei norą elgtis nedrausmingai viešumoje bei kelyje. Ir net nesvajokite apie pagarbą, autoritetą, jeigu patys nesate nusiteikę kitų gerbti.

JAUTIS

Turėsite nemažų siekių bei ambicijų. Galbūt pasiseks įvykdyti numatytą finansinę operaciją, užbaigti projektą, pateikti paraišką dėl stažuotės, finansavimo ar kt.

DVYNIAI

Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Pasijusite netikri dėl to, ko siekiate, ypač jei jums stinga aiškaus palaikymo, tikslios informacijos, finansinių resursų. Galite suabejoti savo galimybėmis nukonkuruoti priešininkus, jei dalyvaujate konkurse

VĖŽYS

Galimi nesusipratimai profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Regis, nelabai kantriai ir tolerantiškai elgsitės susidūrę su oponentais, išgirdę jums prieštaraujant, vadovaujant ir pan. Pasisaugokite infekcijų, traumų ir nesužeiskite kitų.

LIŪTAS

Pareigingai ir rūpestingai atliksite pareigas, susijusias su vaikais, augintiniais, projektais ir pan. Darbų netrūks, tačiau sveikata – ne geležinė. Labiau pasirūpinkite mityba, poilsiu.

MERGELĖ

Jūsų galimybės elgtis taip, kaip norisi, šiandien gali būti šiek tiek suvaržytos. Rytas bus neramus, triukšmingas, gal netgi nesaugus. Stenkitės taikiai spręsti konfliktus bei atsakingai rūpintis vaikais, artimaisiais.

SVARSTYKLĖS

Bus nelengva, jeigu nekontroliuosite savo kalbos ir nesilaikysite bendrų taisyklių. Rytas gali būti avaringas, o diena – emociškai įtempta dėl nemalonių pokalbių.

SKORPIONAS

Nusimato ne itin malonių reikalų, susijusių su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, žiniasklaida. Visgi šiandien būsite įžvalgūs, turėsite įtaigių argumentų. Žodžio galia daug ką nulems.

ŠAULYS

Būsite aktyvūs spręsdami dalykinius, verslo klausimus. Tai duos apčiuopiamų rezultatų. Vis dėlto galite neišvengti tam tikrų klaidų, trukdžių ne dėl savo kaltės. Pasisaugokite agresijos, traumų, ugnies.

OŽIARAGIS

Atskleistos paslaptys, pasitvirtinę įtarimai ar nuojautos, tyrimų rezultatai ar ankstesnių veiksmų pasekmės gali sukelti emocinių išgyvenimų. Nesivelkite į abejotiną veiklą, nerizikuokite sveikata, jeigu tam nėra būtinybės.

VANDENIS

Nelabai sėkmingai tvarkysite organizacinius ir vadybinius reikalus. Regis, niekuo nepasitikėsite ir viską vertinsite gana kritiškai. Problemų gali sukelti vaikai, draugai.

ŽUVYS

Regis, liūdins nusivylimai, sukelti jums svarbių asmenų. Įžeista savimeilė tikriausiai neleis ieškoti kompromiso ar siekti artumo. Pasitarkite su patyrusiu pažįstamu. Saugokitės traumų, ugnies, avarinių situacijų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *