HOROSKOPAS sausio 17-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Gausite pajamų už atliktą darbą, suteiktas paslaugas, draudimą, sulauksite alimentų, išmokų. Regis, bus pozityviai kalbama apie verslo užsakymą, įsidarbinimą ar pan. Visgi elkitės labai atsakingai su bendrais bei svetimais pinigais, dokumentais.

JAUTIS

Šiandien padarysite neblogą įspūdį net savo priešams. Išdrįskite pareikalauti to, kas jums priklauso už nuopelnus. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo kompetencija, įtaka bei autoritetu.

DVYNIAI

Palanku ieškoti naujų darbo, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, sveikatai, higienai, augintiniams. Vakare labiau prisiderinkite prie antrosios pusės iniciatyvų, jei norite gerų santykių. Venkite kritikuoti, lieti pavydą ir pan.

VĖŽYS

Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybingumo, išradingumo, gerų bendravimo įgūdžių. Nebloga diena kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais.

LIŪTAS

Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo šeimos, artimųjų labui. Vakare noriai leisite laiką su vaikais. Nenuviltų pasimatymas ar pramoginis renginys.

MERGELĖ

Nebloga diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Galite susitikti su žmogumi, linkusiu pasiūlyti projektą, sandorį arba pasimatymą. Vakarą turėtumėte skirti šeimai, artimiausiems žmonėms.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums rūpės komforto, naudos ir uždarbio klausimai. Regis, sužinosite svarbių dalykų. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų.

SKORPIONAS

Turėtų būti šauni diena, nes išryškės jūsų gerosios savybės. Aplinkiniai noriai dalinsis mintimis, bendradarbiaus, flirtuos, negailės komplimentų.

ŠAULYS

Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, todėl vargu ar kvaršinsite sau galvą darbo rūpesčiais ar globalinėmis problemomis. Vakare galite pasimėgauti gurmaniška vakariene.

OŽIARAGIS

Šiandien galite patirti ir slogių, ir gerų įspūdžių. Iš ryto baiminsitės nuostolio, įdienojus aktyviai ir produktyviai padirbėsite, o vakare pasijusite labai pavargę nuo veiklų ir šurmulio. Norėsis ramaus vakaro vienumoje.

VANDENIS

Nors negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas bei problemas, turėtumėte pastebėti, kad įtampa palaipsniui mažėja, o aplinkiniai elgiasi geranoriškiau.

ŽUVYS

Šiandien galite užmegzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su žiniasklaida, švietimo sistemos darbuotojais, teisininkais, tarpininkais, užsieniečiais. Vakaro susitikimai gali būti reikšmingi, bet varginantys.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *