HOROSKOPAS sausio 15-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Diena nenuobodi, kupina bendravimo ir įspūdžių. Tačiau dėl neatsargaus elgesio galimos fizinės traumos arba materialiniai nuostoliai, o dėl netinkamo bendravimo – krizės ar staigūs išsiskyrimai.

JAUTIS

Šiandien pasitelkite kantrybę ir toleranciją, nes aplinkiniai bus nusiteikę jus auklėti bei kritikuoti. Arba gali būti, kad būtent jūs moralizuosite, reikšite pretenzijas. Tai gali labai pakenkti svarbiems santykiams. Saugokitės elektros iškrovos, gaisro, žalos.

DVYNIAI

Nors padvelks azartinėmis nuotaikomis ir kūrybiniu įkvėpimu, derėtų tvirčiau laikyti vadeles. Būkite budrūs prie vairo, kelyje. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VĖŽYS

Būtų geriau, jei šiandien nepastebėtumėte svetimų trūkumų ir nesiektumėte tuo pasinaudoti. Labiau vertinkite esamus šeiminius, draugystės, meilės santykius, nesileiskite užvaldomi momentinių pagundų, kurios gali jiems pakenkti.

LIŪTAS

Šiandien jūs lengviau nei kiti atkreipsite į save kitų žmonių dėmesį. Tai reiškia, kad turite nusiteikti ir blogiems komentarams, kritikai. Būtinas atsargumas kalbant, rašant, vairuojant. Lengva suklysti ir įsivelti į problemas.

MERGELĖ

Labiausiai jums šiandien norėsis ramaus komforto, skanaus maisto. Tikrai neapsidžiaugsite, jeigu staiga teks kažkur vykti ar aiškintis dėl kokio nors nesusipratimo. Prie vairo, kelyje būkite itin budrūs.

SVARSTYKLĖS

Regis, domėsitės turtiniais klausimais, draugų ir gerbėjų paslaptimis, pažįstamų asmenų praturtėjimo peripetijomis. Verčiau pasmalsaukite, kam leidžia pinigus jūsų partneris, vaikai. Nešvaistykite laiko ir pinigų nevertingiems užsiėmimams.

SKORPIONAS

Dvasinė jūsų būsena bus keista, nerasite sau vietos. Nieko gero, jei šiandien jums reikia atlikti rimtas pareigas – pirma, tam stigs energijos, antra, per neatsargumą galite padaryti klaidų, kurios kažkam pakenks.

ŠAULYS

Manydami, kad jūsų interesais rūpinasi draugai, pažįstami, nesiekdami sau naudos, galite apsigauti. Šiandien galite nukentėti per savo ar kitų neatsargumą, ne laiku ar ne vietoje pateiktą informaciją, netinkamą mitybą.

OŽIARAGIS

Būsite per daug priklausomi nuo nuotaikų. Galite suklysti, susidarydami nuomonę apie kitus, arba suklaidinti juos, pristatydami save. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite vaikus, turtą, sveikatą.

VANDENIS

Šiandien tikriausiai stengsitės nuveikti kažką nekasdieniško arba įniksite į internetą. Galimi įdomūs kontaktai su užsieniečiais, įžymybėmis. Visgi nemaža konfliktų, išsiskyrimų, nelaimingų atsitikimų, traumų tikimybė.

ŽUVYS

Tikėtinas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt norėsis kažką pakeisti iš esmės. Būkite atidūs, jei ketinate skolintis pinigų ar skolinti jų kitiems.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *