HOROSKOPAS sausio 14-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jums gali parūpti ne visiškai tinkami būdai, kaip įrodyti savo pranašumą kitiems. Galite net pamanyti, jog kažką laimėjote, tačiau lengva apsirikti. Veikite subtiliau.

JAUTIS

Regis, visai dienai esate prisiplanavę veiklos. Išties daug nuveiksite, tačiau nepadarysite tokio įspūdžio, kokio norėtumėte. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra.

DVYNIAI

Būsite veiklūs ir kūrybingi. Jei jūsų laukia pasirodymai, sporto varžybos ar pasimatymai, turėtumėte patirti stiprių įspūdžių. Tik neskubėkite pulti į abejotiną avantiūrą, intrigas, taip pat venkite rizikos kelyje.

VĖŽYS

Jums derėtų išmokti džiaugtis sėkmės akimirkomis ir nesikrimsti, jeigu netikėtai keičiasi planai. Staigmenų gali pažerti artimi žmonės. Tai nebūtinai patiks, tad pasitelkite kantrybę.

LIŪTAS

Šiandien galite daug nuveikti, rimtai pasimokyti, jeigu tik aplinkybės neprivers į kai kuriuos planus numoti ranka. Staiga galite sulaukti viešo dėmesio, kuris nebūtinai bus malonus.

MERGELĖ

Regis, po kojomis jausite pagrindą ir gebėsite į esamą situaciją pažvelgti racionaliai. Vis dėlto ateitis gali bauginti, kelti nerimą savo nenuspėjamumu. Gali nuvilti pirkinys, užsakytas internetu.

SVARSTYKLĖS

Jus gali varginti vidiniai ir išoriniai konfliktai. Tikriausiai ieškosite atsipalaidavimo būdų, kurie gali būti ne itin padorūs bei rizikingi. Regis, tai jums nemažai kainuos.

SKORPIONAS

Galite susidurti su neaiškumais, susipainioti savo nuostatose, santykiuose. Galbūt sužinosite intriguojamą paslaptį arba išgirsite keistus gandus. Derėtų ramiai viską apmąstyti, nedaryti greitų išvadų.

ŠAULYS

Šiandieniniai susitikimai ir virtualūs pokalbiai suteiks prieštaringų įspūdžių. Nederėtų dėl ko nors rizikuoti, daryti spaudimo draugams, aplinkiniams. Nauju pažįstamu verčiau nepasikliaukite.

OŽIARAGIS

Šiandien nekraukite kitiems savo problemų, įtarimų. Mokėkite džiaugtis tuo, ką turite, bei nesiglemžkite svetimo. Jeigu mėginsite manipuliuoti kitų jausmais, nuoširdumo nesitikėkite. Labiau prižiūrėkite savo atžalas.

VANDENIS

Jūsų sąmonė aus gražias ateities viltis, skatins keistis, tobulėti. Visgi net protingiausios jūsų mintys ir geriausi ketinimai šiandien kažkam kels įtarimų, nedorų asociacijų ar tiesiog erzins.

ŽUVYS

Vilios malonumai, pagundos, pikantiški potyriai. Kažkas gali mėginti jus įtraukti į neįprastus ar nelegalius užsiėmimus. Gali būti, kad tą stengsitės padaryti ir jūs. Tai nemažai kainuos.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *