HOROSKOPAS sausio 13-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jeigu kilo teisinių, verslo ar kitų problemų, tikriausiai rasite bendraminčių ar tarpininkų, nusiteikusių jus apginti, paremti. Gana sumaniai spręsite artimųjų problemas, aiškinsitės santykius.

JAUTIS

Aktualus bus pareigos jausmas, profesinė kompetencija, kantrybė. Galbūt mintys suksis apie kelionę, karjerą. Tikėtina, kad labiau susirūpinsite savo ir aplinkinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu.

DVYNIAI

Šiandien parodysite daugiau kūrybingumo ir energijos bet kurioje veikloje, kuria užsiimate. Galbūt pavyks suaktyvinti ir kolektyvą. Gali atsirasti naujas laisvalaikio pomėgis.

VĖŽYS

Šiandien norėsis užsiimti paprastais žemiškais reikalais, buitimi, skirti daugiau dėmesio artimiems žmonėms. Visgi tiems, kurie tarpininkauja ar dirba protinį darbą, ypač susijusį su tarptautine sfera, užsieniu, teks uoliai paplušėti.

LIŪTAS

Jaudulio gali sukelti neįprastas įvykis, susitikimas su ypatingu asmeniu, užsieniečiu ar pan. Galimas tam tikros užduoties užbaigimas ir su tuo susijusi reikšminga permaina.

MERGELĖ

Regis, stengsitės įgyvendinti planuotą finansinę, komercinę operaciją arba pasirūpinti nuosavybe, dokumentais. Neabejokite dėl to, kad jūsų dėmesio labai reikia artimam žmogui, net jei jis keistai maištauja.

SVARSTYKLĖS

Iš esmės diena bus gera, turėsite priežasčių optimizmui. Visgi jūsų nuotaikos banguos ir labai priklausys nuo gaunamos informacijos bei oponentų argumentacijos.

SKORPIONAS

Šiandien neišvengsite keisto nerimo. Jeigu kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, norėsis ką nors apkaltinti. Tikėjimas ir pasitikėjimas savimi padės rasti korektišką išeitį. Be to, padėtų atpalaiduojamas poilsis.

ŠAULYS

Maloniausiai šiandien jausitės, jei turėsite galimybę suderinti namų jaukumą ir buvimą tarp žmonių, renginiuose. Pageidautini būtų draugiški susitikimai. Galima tikėtis nesavanaudiškos pagalbos.

OŽIARAGIS

Šiandien neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu. Gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinate pernelyg subjektyviai ir tai kritikuoja kiti. Jeigu kritiką priimsite kaip draugišką, vakaras nenuvils.

VANDENIS

Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Galimas kontaktas su žmogumi, atvykusiu iš toli, arba su tuo, iš kurio galima kažko pasimokyti. Išdrįskite kreiptis specialistą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti.

ŽUVYS

Šiandien teks paplušėti srityse, susijusiose su finansais, komercija, tarpininkavimu. Turbūt jums kainuos įvaizdžio keitimas, savęs ar verslo reklamavimas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *