HOROSKOPAS sausio 12-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jūsų darbą gali kiek apsunkinti griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt iš keblios situacijos teks gelbėti kolegą, kažką taisyti arba dėl ko nors aiškintis. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS

Šiandien galite sėkmingai pademonstruoti kūrybinius gabumus, humoro jausmą. Regis, labai rūpės vaikų ir mylimo žmogaus interesai. Kaip įmanydami jiems padėsite.

DVYNIAI

Tikriausiai nesiseks sklandžiai susikalbėti su artimais žmonėmis. Maža tikimybė, kad sulauksite jų pritarimo dėl skirtingų požiūrių susikirtimo. Nepameskite svarbių dokumentų.

VĖŽYS

Aktyviausi iš jūsų šiandien bus tie, kuriems tenka daug bendrauti. Tačiau vertėtų aklai nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Neimkite į širdį apkalbų savo ar artimo žmogaus atžvilgiu.

LIŪTAS

Patinka ar nepatinka, šiandien teks aiškintis piniginius reikalus, derėtis, tartis dėl nuomos, kreditų, prekių ar paslaugų užsakymų, verslo sutarčių. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai.

MERGELĖ

Būsite jautresni nei paprastai, emocionalesni. Regis, giliai išgyvensite artimos aplinkos žmogaus problemą, jo sunkumus. Saugokitės vagių ir sukčių.

SVARSTYKLĖS

Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, keisti eksperimentai. Lengva susikompromituoti, pakenkti sveikatai, įvaizdžiui. Pasistenkite būti apdairesni.

SKORPIONAS

Galimi pokyčiai santykiuose su draugais, bendradarbiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus ir švelninti nuomonių skirtumus. Būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir poreikius.

ŠAULYS

Diena bus gana nerami. Nervins nestabilumas, susidūrimai su abejingais pareigūnais, biurokratais. Per didelę svarbą galite suteikti nereikšmingai pastabai ar permainai.

OŽIARAGIS

Šiandien pasistenkite nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, nes svarbu išsaugoti gerą reputaciją. Įtakingi asmenys gali padėti realizuoti kai kuriuos tikslus. Visgi galimi ir tušti pažadai.

VANDENIS

Primygtinai siūloma investicija arba gauta finansinė sąskaita gali kelti nerimą. Sekite aktualią informaciją, nes galimi pranešimai, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš nuostolių.

ŽUVYS

Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai arba jų padaugėti. Tikslų ir pažiūrų kaitaliojimą, nekantrumą aplinkiniai gali įvertinti kaip jūsų nebrandumą. Lengva pakirsti iki šiol turėtą pasitikėjimą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *