HOROSKOPAS sausio 1-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tai turėtų būti gurmaniška diena. Sieksite malonumų kūnui ir sielai. Regis, džiugins įsigyti pirkiniai arba gautos dovanos, užklydę svečiai, originalūs aplinkinių siurprizai.

JAUTIS

Po „karštos“ nakties pavargę nesijausite ir iki pat vėlyvo vakaro nedings ūpas saujomis semti įspūdžius, meilę, mėgautis gardžiu maistu. Tačiau vakare gali įvykti tam tikras lūžis dėl neadekvataus elgesio ar netikėto įvykio. Suimkite save į rankas.

DVYNIAI

Jums pasiseks, jei šią dieną turėsite energijos ir sveikatos leisti laiką ne lovoje ir be nemalonių pagirių. Visgi net ir geriausiu atveju apribokite kontaktus bei tausokite sveikatą, nes ji lengvai pažeidžiama.

VĖŽYS

Šiandien nesijausite vieniši. Jeigu naktis nepraėjo be nuotykių, jie tęsis iki pat vėlaus vakaro. Romantiška pažintis gali virsti ilgalaike draugyste ar tvirta partneryste.

LIŪTAS

Tikėtina, kad jums nestigs dėmesio, o galbūt ir noro būti pastebėtiems, įvertintiems. Visgi vakare tapsite dirglūs, nervingi. Saugokitės elektros iškrovos, atsargiai su fejerverkais.

MERGELĖ

Jeigu esate toli nuo namų arba atsidūrėte neįprastoje situacijoje, tai patirti įspūdžiai liks nepamirštami (kaip ir pasekmės, regis). Vakare prireiks ypatingo budrumo kelyje.

SVARSTYKLĖS

Dieną arba vakare gali aplankyti jausmas, kad vyksta pokytis, prarandate ranka pasiekiamą gerovę, trokštamą stabilumą ar pan. Galima tam tikra transformacija, pvz., iš vienų santykių į kitus, iš vienos gyvenamosios vietos į kitą ar kt.

SKORPIONAS

Rytas bus geresnis už vakarą. Mintys, žodžiai suksis apie meilę, nuotykius, kelionių potyrius ir pan. Deja, vakaras dvelkia pavojais, agresija iš neprognozuojamų asmenų. Venkite rizikos, neerzinkite pašnekovų. Saugokitės petardų.

ŠAULYS

Regis, gavote tokių dovanų, kurios leidžia jaustis pakylėtiems, kupiniems malonaus jaudulio. Visgi vakare nerimo gali sukelti netikėtas sveikatos sutrikimas, elektros įrangos gedimas ar kt.

OŽIARAGIS

Su stipriais jausmais ir pasiryžimais pradėsite naujus metus. Galbūt jie jums atneša svarbų pokytį. Vakaras žada netikėtą nuotykį arba gerbėjų, vaikų išdaigas, siurprizus.

VANDENIS

Jeigu Naujuosius sutikote namuose, tai ir šiandien iš jų turbūt niekur nekelsite kojos. Ilgai miegosite, lepinsite save bei artimuosius. Deja, vakare gali pasireikšti dirglumas, nerimas dėl artimo žmogaus. Atsargiai su elektra, petardomis.

ŽUVYS

Jeigu Naujuosius sutikote su draugais, kaimynais ar giminaičiais, tai ir šiandien šių svečių „neatsikratysite“. Pramogos ir vaišės gali tęstis iki pat vėlaus vakaro. Tikėtina gana rizikinga situacija kelyje. Būkite labai atsargūs.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *