Ne tik atgaivintu kultūros paveldu, bet ir augintiniais garsėjantis Panevėžio rajono perlu vadinamas Bistrampolio dvaras patyrė nemenką smūgį.

Kraupus vaizdas Bistrampolio dvare: aptvare kraujo balos

Lietuva

Ne tik atgaivintu kultūros paveldu, bet ir augintiniais garsėjantis Panevėžio rajono perlu vadinamas Bistrampolio dvaras patyrė nemenką smūgį.

Šeštadienio rytą danielių aptvaras priminė siaubo filmą. Į aptvarą prasiveržęs atbėgęs šuo išpjovė gražuolius danielius.

Ieškodami, kas padėtų sugauti agresyvų šunį, dvaro darbuotojai pagalbos kreipėsi į Panevėžio gyvūnų globos draugiją.

„Dvaro darbuotojai šoke – įsivaizduoju, koks ten kraupus vaizdas. Deja, mūsų draugijoje dirba tik savanoriai, dalis jų šiuo metu dar ir serga, mes neturime galimybių gaudyti agresyvių gyvūnų, mes tik priimame ir rūpinamės beglobiais“, – apgailestavo draugijos vadovė Rūta Liberienė.

Šeštadienį, apie 11 val., paskambinus į dvarą, atsiliepęs darbuotojas teigė, jog šiuo metu laukiama iškviestos policijos.

Dvaro atgaivintojas, dvasininkas Rimantas Gudelis apie nelaimę dar nežinojo. Telefonu atsiliepęs kunigas teigė šiuo metu esantis išvykęs.

Grakštieji danieliai Bistrampolio dvaro teritorijoje įsikūrė po kelių šimtmečių pertraukos. Keturias pateles ir vieną patiną dvaras įsigijo iš kaimyninių danielynų 2012 metais. Dvaro teritorijoje gyveno maždaug dvi dešimtys danielių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *