HOROSKOPAS sausio 9-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jūsų dėmesio reikalaus įvairūs žmonės, todėl jo gali pritrūkti jums patiems. Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, o tuo pačiu atminkite, kad santykiuose su žmonėmis būtinas apdairumas.

JAUTIS

Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija gana paini. Reikėtų labiau derintis prie aplinkinių, vengti nesusipratimų. Stenkitės atskirti iliuzijas nuo tikrovės. Saugokite sveikatą.

DVYNIAI

Šiandien daug kas priklausys nuo to, kokią nuotaiką patys skleisite aplink save. Galite pajusti tvirtą palaikymą, nors nebūtinai pavyks būti teisingai suprastiems.

VĖŽYS

Pasielgsite labai protingai, jeigu šiandien leisite daugiau kalbėti aplinkiniams. Galbūt jų mintys, pasiūlymai ne visai atitiks jūsiškius, tačiau leis juos geriau pažinti ir susidaryti objektyvesnę nuomonę.

LIŪTAS

Šiandien būsite protingi, išradingi. Jus vilios neįprastas laisvalaikis, turiningi renginiai, išvykos, naujos pažintys, ypač su užsieniečiais. Domėsitės globaliniais dalykais, politika.

MERGELĖ

Tikriausiai susidursite su problemomis. Jos gali būti ir psichologinės, ir tarpasmeninės. Nešvaistykite pinigų nebūtiniems dalykams, bet ir nesigraužkite, jeigu taip nutiko. Sveiki nervai ir geras sutarimas yra svarbiau.

SVARSTYKLĖS

Toli gražu ne visi bus jums palankūs. Jeigu nesiseks paveikti aplinkybių ir kitų žmonių, jūsų nuotaika gali sugesti. Verčiau nusiraminkite ir nesistenkite pakeisti kitų.

SKORPIONAS

Galite prisigalvoti visokio darbo arba tai padarys jūsų namiškiai ir augintiniai. Teikite pirmenybę ne ūkiniams reikalams, o savo bei artimųjų sveikatai, grožio profilaktikai.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę smagiai leisti laisvalaikį, palepinti save ir vaikus. Regis, jūsų fantaziją šiandien pajėgtų riboti tik per plona piniginė. Tik nesivelkite į abejotinas avantiūras.

OŽIARAGIS

Šiandien jūs geriausiai jausitės namuose, ypač jei juose jauku ir saugu. Galite pažerti protingų patarimų šeimos nariams, paskatinti juos pozityviai veiklai.

VANDENIS

Šiandien pasižymėsite smalsumu ir imlumu informacijos srautams. Regis, bus daug virtualaus bendravimo, komentarų rašymo. Pravartu pasimokyti to, kas galėtų būti naudinga.

ŽUVYS

Jums norėsis patogaus, ramaus, sotaus gyvenimo, todėl mintys vis suksis apie gyvenimo kokybę bei galimybes ją pagerinti vienokiu ar kitokiu būdu. Galbūt nuspręsite leisti sau daugiau nei iki šiol. Jeigu turite grąžinti skolą, nežaiskite slėpynių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.