HOROSKOPAS sausio 8-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Regis, kažkas stengsis jums įtikti, pradžiuginti ar kuo nors nustebinti. Praktiškai panaudokite siūlomą pagalbą bei savo įkvėpimą. Galbūt pavyks ką nors įdomaus sukurti.

JAUTIS

Diena palanki poilsiui vienatvėje, apmąstymams, meditacijoms, laiškų rašymui, meninei kūrybai ir virtualiam bendravimui. Turbūt užplūs malonios iliuzijos, meilės svajonės.

DVYNIAI

Šiandien būsite draugiški ir linkę padėti kitiems. Regis, turėsite nemažą pasirinkimą, kaip, su kuo leisti laiką. Galite tikėtis pakvietimų, geranoriško dėmesio.

VĖŽYS

Būtų gerai, kad sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte kitais dalykais. Jeigu dalyvausite prašmatniame renginyje, neišvengsite pavydo ir apkalbų.

LIŪTAS

Ši diena turėtų būti maloni, pakylėjanti dvasiškai ir protiškai. Regis, labai tinkamai sudėliosite prioritetus, susijusius su ateities planais. Galite leistis į kelionę, vykti į renginį.

MERGELĖ

Tikėtina, kad ką nors skolinsite, atgausite skolą arba ką nors pirksite lizingu. Galbūt pasiryšite tam tikrai permainai, nors dėl jos iki šiol dvejojote. Vakaras gali būti aistringas ir romantiškas.

SVARSTYKLĖS

Diena bus kupina susitikimų, bendravimo, tačiau tai nereiškia, kad tai teiks vien džiaugsmą. Kaip bebūtų, palanku taisyti santykius bei juos megzti. Leiskite laisvalaikį su esamu ar potencialiu gyvenimo partneriu, raskite bendrų interesų.

SKORPIONAS

Šiandien verta užsiimti įvairiais ūkiniais darbais, aplinkos dizainu bei pasistaipyti prieš veidrodį. Kils noras įsigyti naują drabužį ar papuošalą, komforto prekę. Tikėtina, kad įsigytas daiktas jūsų nenuvils. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS

Jūsų nenuviltų romantiškas pasimatymas, šou ar sportinis renginys, aktyvus laisvalaikis su vaikais, kita smagi atrakcija. Nesėdėkite tarp keturių sienų ir netingėkite ką nors susiorganizuoti.

OŽIARAGIS

Šiandien nesigraušite, jeigu daug laiko praleisite įprastoje aplinkoje prie jaukaus namų židinio. Jei šalia yra mylimi žmonės, jūsų laimei nieko netrūks. Jeigu ne, mielai kursite grožį savo aplinkoje ir gebėsite tuo pasidžiaugti.

VANDENIS

Šiandien galite pasireikšti ir tokioje veikloje, kuri reikalauja greitos reakcijos, iškalbos, mokėjimo bendrauti bei panaudoti turimas žinias. Būsite nusiteikę susitikimams su draugais, bendraminčiais, giminaičiais.

ŽUVYS

Gera diena menininkams, grožio puoselėtojams. Įsimylėjusieji taip pat jaus ypatingą polėkį. Būsite linkę pataikauti savo įgeidžiams, ieškoti malonumų, „lengva ranka” švaistysite pinigus. Daug leisite ir kitiems žmonėms.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.