HOROSKOPAS sausio 4-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Draugo problemai turėtumėte skirti didesnį dėmesį.

JAUTIS

Regis, nelabai sutarsite su vyresnio amžiaus ar konservatyviais, kritikuojančiais aplinkiniais. Veikiausiai jų arba jūsų nuotaiką labai veiks fizinė savijauta. Tiesiog stenkitės būti atlaidesni.

DVYNIAI

Kelionė, turiningas renginys, pokalbis su užsieniečiais arba projekto pristatymas jums padarys įspūdį. Tačiau kelyje šiandien tykos sunkumai. Būkite atidūs.

VĖŽYS

Regis, gausite žinių, susijusių su svarbiomis finansinėmis, politinėmis aktualijomis. Jeigu kils noras išlaidauti daiktams, pramogoms, būsite linkę nevaržyti savęs.

LIŪTAS

Daug klausimų, reikalų šiandien reikės derinti su kitais. Iš dalies seksis ir nemažai pasieksite. Visgi gali kilti problemų dėl jūsų arba su jumis susijusių žmonių bekompromisio elgesio.

MERGELĖ

Noriai griebsitės darbų arba darbo paieškų, jeigu tai aktualu. Rūpesčių gali sukelti augintiniai, ūkiniai reikalai, praktiniai klausimai. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš gerbėjų ir naujų pažįstamų. Bus galimybė patvirtinti naują projektą. Kita vertus, rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai.

SKORPIONAS

Būsite jautrūs aplinkai, linkę greitai įsižeisti. Regis, užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Ypač subtilūs būkite su vaikais.

ŠAULYS

Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojamos informacijos. Visgi galite suklysti vertindami kito asmens požiūrį. Būkite atsargūs kelyje.

OŽIARAGIS

Tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, bendra šeimos gerove.

VANDENIS

Šiandien bus sunkiau išlikti objektyviems, santūriems. Galimi keisti nesusipratimai ar net pavojų keliantys konfliktai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis ir dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

ŽUVYS

Trokštantieji ramybės, stabilumo šiandien jaus didelį nerimą net tuo atveju, jei konkrečiai aplink nieko neįprasto nevyks. Pasistenkite atsipalaiduoti, pamedituokite. Saugokitės aferistų, vagių ir nežiopsokite kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.