HOROSKOPAS sausio 20-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite gauti žinią, naujieną ar įvertinimą. Regis, kiekviename žingsnyje turėsite kontroliuoti savo kalbą, jeigu nenorite konfliktų ir problemų. Nelikite abejingi mylimo žmogaus, vaikų poreikiams.

JAUTIS

Jeigu tik galite, susitvarkykite darbo vietą, namus. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų energiją ir polėkį. Vakare suaktyvėsite. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus.

DVYNIAI

Turėsite reikalų, susijusių su reklama, komunikacija, transportu. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Galbūt gausite nerimą keliančią žinią. Galite prisiimti reikšmingą įsipareigojimą.

VĖŽYS

Nestokosite dosnumo, solidarumo ir dėl to aplinkiniams atrodysite verti pasitikėjimo bei gero įvertinimo. Finansinės, turtinės operacijos gali būti sėkmingos, jeigu padeda patyrę tarpininkai.

LIŪTAS

Užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms yra didesnė nei jums atrodo, todėl negalite sau leisti elgtis nebrandžiai. Neatmeskite tvirtos partnerystės galimybės.

MERGELĖ

Kažkokio sandorio ar sandėrio pasekmės gali būti ne tokios, kokių laukėte. Labiau pasikliaukite savo intuicija ir patirtimi. Turbūt labiau parūps šeimos narių, vaikų, naminių gyvūnų sveikata, higiena.

SVARSTYKLĖS

Iki pavakarių pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir pabendrauti, nes vėliau jums užteks energijos tik komfortiškam buvimui namuose ir ramiam bendravimui su namiškiais.

SKORPIONAS

Gana įtempta diena. Bus sunku, jeigu reikia dirbti ir daug padaryti, o pagalbos nėra. Darbe arba namuose kažkas rodo nepasitenkinimą. Bet kuriuo atveju atsiras rimtų pareigų, nuo kurių neišsisuksite. Vakare galite sudalyvauti renginyje.

ŠAULYS

Ši diena neleis pamiršti pareigų, įsipareigojimų. Savi ir svetimi rūpesčiai neduos ramybės bei reikalaus mąstyti apie ateitį. Galbūt ieškotės darbo arba esate kviečiami ateiti į darbo pokalbį.

OŽIARAGIS

Regis, stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Yra vilties, kad padės įtakingas užtarėjas ar rėmėjas. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Arba atverkite sielą patikimam draugui.

VANDENIS

Pasistenkite būti mandagūs, draugiški, nors jums ir oponuoja. Tuomet pavyks pagerinti tarpusavio santykius bei produktyviai padirbėti. Gebėkite įvertinti šalia esančių žmonių pastangas.

ŽUVYS

Gali padaugėti rūpesčių, susijusių su sava ar kito žmogaus sveikata. Labai svarbu nepersidirbti ir kitaip nepakenkti savo sveikatai. Visgi gali būti, kad žymiai labiau nerimausite dėl savo išvaizdos nei dėl fizinės savijautos.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.