HOROSKOPAS sausio 2-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite darbingai nusiteikę, ir pasyvus poilsis jūsų nedomins. Galite nemažai nuveikti. Visgi nuotaika kaitaliosis, planai – irgi. Galbūt dėl to, kad aplinkybės nestovės vietoje ir pateiks siurprizų.

JAUTIS

Nebloga diena nekasdieniams užsiėmimams, renginiams, viešnagėms. Būsite visur laukiami, todėl pasistenkite neapvilti tų, kurie jus gerbia, myli. Gali būti, kad jums tuo pačiu pavyks įgyvendinti ir vieną savo svajonę.

DVYNIAI

Neleiskite keroti savo vidiniams kompleksams, atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite. Turėtų pavykti atgauti ar grąžinti skolą, apsitvarkyti, atsikratyti nebereikalingo šlamšto.

VĖŽYS

Santykiai su partneriu, aplinkiniais gali tapti dar artimesni ir tvirtesni, jeigu jus šiuo metu suvienys bendras interesas ar smagi pramoga. Šiandien užmegzta pažintis gali turėti reikšmingą tęsinį.

LIŪTAS

Jeigu gerai jaučiatės, būsite nusiteikę uoliai tvarkytis, imtis įvairių darbų ar kūrybos, domėtis kitų žmonių ir partnerio reikalais, tarpininkauti. Gali prireikti patarimo, ir jį bus nesunku gauti.

MERGELĖ

Neblogas metas susitikti su brangiais žmonėmis, linksmai paūžti, paviešėti ar nueiti į šou renginį. Geriausiai jausis tie iš jūsų, kurie myli ir jaučiasi mylimi. Tokie jausmai šiandien sustiprės.

SVARSTYKLĖS

Geriausiai šiandien seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Galite surengti nedidelę gurmanišką puotą savo artimiesiems, vaikams. Su gera nuotaika ir buities darbai tirpte tirps rankose.

SKORPIONAS

Neatsisakykite gauto pakvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Jūs labai nudžiuginsite jūsų laukiančius žmones. Tikėtinos intriguojamos naujienos, įdomūs patarimai.

ŠAULYS

Diena bus nuspalvinta atsinaujinimo atspalviu tiek materialine, tik dvasine prasme. Leiskite gyvenimui jus džiuginti. Subtiliai pamėginkite pralinksminti dominančius asmenis, suteikti jaukumo sau ir kitiems.

OŽIARAGIS

Regis, būsite emocionalūs ir sugebėsite džiaugtis net mažiausiomis smulkmenomis. Geri planai, pozityvumas šiandien ypač yra svarbūs, nes vakare prasidės jaunatis, ir jūsų nusiteikimas fiksuosis ilgesniam laikui.

VANDENIS

Ši diena palanki labdaringai, nesavanaudiškai veiklai. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas. Tačiau norėsis tylos, todėl neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Tegul ši diena bus rami, sklandi. Harmonija reikalinga ir viduje, ir išorėje.

ŽUVYS

Nusimato įkvepiantis bendravimas, susitikimai, geri įspūdžiai. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti ar susitaikyti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.