HOROSKOPAS sausio 19-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Norėsis pabėgti nuo problemų ir pasinerti į pramogas. Gali nustebinti pažįstamo asmens poelgis. Galbūt prasiverš jausmai ar ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte.

JAUTIS

Ši naktis gali būti nerami, rytas – taip pat. Išgyvenimai skatins filosofinį požiūrį, o internetas leis atitrūkti nuo siaurų asmeniškumų. Tikėtina, kad mesite iššūkį rutinai ar net kitaip pakreipsite įvykių vagą.

DVYNIAI

Nusimato netikėtumai. Tikriausiai teks narplioti asmeninio gyvenimo arba darbo reikalų painiavą. Galbūt gausite žinią, kuri išvaduos nuo dviprasmiškumo, tačiau nebūtinai jums patiks. Nežiopsokite kelyje.

VĖŽYS

Jeigu jums reikia ginti turtinius ar kitokius interesus, pasyvumas ir altruizmas šiandien nepadės. Ieškokite rimto sprendimo. Gerai viską išanalizuokite, pasiderėkite.

LIŪTAS

Šiandien kažkas mėgins išmušti jus iš pusiausvyros, paskatinti neatsakingam poelgiui. Tikriausiai būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį.

MERGELĖ

Jeigu darbuositės planingai, bet tausodami save, su ilgesnėmis poilsio pertraukėlėmis, tuomet ir nuveiksite nemažai, ir gerai jausitės. Tačiau dėl infekcijos pasigavimo, persidirbimo ar streso gali pašlyti sveikata.

SVARSTYKLĖS

Jums bus nelengva, jeigu turite finansinių keblumų, nesumokėtų mokesčių, nedeklaruoto turto ar pan. Jeigu bandėte ką nors apgauti, tai išaiškės. O jei nukentėjote jūs, galimas atlygis.

SKORPIONAS

Diena pareikalaus stiprių nervų ir kantrybės. Galbūt teks bylinėtis ar ką nors dalintis. Regis, kils pavojus būti išstumtiems iš užimamų pozicijų. Atsargiai su elektra.

ŠAULYS

Kalbos suksis apie keliones, konferencijas, studijas. Jums į galvą gali šauti netikėtas sumanymas. Regis, ilgai užsisėdėsite prie interneto, tarsi būtumėte praradę laiko nuovoką.

OŽIARAGIS

Diena bus ne itin palanki. Dėl savanaudiško partnerio ar kolegos poelgio pasijusite nekaip. Ramybės nežada ir prieštaringi meilės reikalai, kylančios kainos ar kt.

VANDENIS

Jūsų konkurentai stebi, kada suklysite, pasiduosite provokacijai. Stenkitės laikytis įstatymų. Nederėtų aiškintis ir tarpusavio santykių. Neatsargi replika gali būti suprasta kaip įžeidimas.

ŽUVYS

Ši diena gali būti ne dovanėle dėl pašlijusios sveikatos ar ligonio, kuriuo teks pasirūpinti. Kol kas nepriimkite svarbių sprendimų dėl naujų dalykų. Atsargiai kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.