HOROSKOPAS sausio 15-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Pirmą pusdienį daug judėsite, plepėsite. Galbūt sėkmingai prekiausite arba bėgiosite apsipirkti. Tik vakarop pagaliau nurimsite ir pasinersite į asmeninę erdvę. Norėsis būti namuose, eksperimentuoti virtuvėje.

JAUTIS

Tai turėtų būti gera diena. Jausitės ramiai, komfortiškai ir skleisite pozityvią energiją. Regis, kils ūpas gaminti gurmaniškus patiekalus arba ieškoti nuotykių, megzti įdomias pažintis.

DVYNIAI

Būsite emocionalūs, nuotaika banguos, bet daugiausia laiko ji bus gera. Pasižymėsite dosnumu. Jeigu verslaujate, prekiaujate, rezultatai turėtų džiuginti.

VĖŽYS

Šį rytą turbūt ilgiau pamiegosite. Didesnę dienos dalį jums nesinorės nieko veikti, net jei neblogai jausitės. Tačiau mielai teiksite labdarą, užuojautą mažiau laimingiems žmonėms. Vakarop energijos padaugės.

LIŪTAS

Iki pavakarių būsite labai aktyvūs, bendraujantys ir pageidaujami bet kokioje draugijoje. Deja, vakarop pasijusite lyg išsunkti, o galbūt ir apsvaigę ar sunegalavę.

MERGELĖ

Iš ryto suksitės lyg voverės darbų, pareigų rate. Vakarop panorėsite bendraminčių draugijos, renginių. Regis, nuotaikingai leisite vakarą. Galite pademonstruoti kokį nors talentą.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai ne namuose praleisite šią dieną. Galbūt esate užsienyje ar šiaip neįprastoje aplinkoje. Jeigu visgi niekur neišvykote, tuomet patys galite sulaukti seniai nematyto svečio.

SKORPIONAS

Regis, iš pat ryto pulsite išlaidauti arba iš pagrindų kuopsite namus. Vakarop parūps dvasingesni, intelektualesni dalykai. Galbūt eisite į kultūrinį renginį.

ŠAULYS

Diena bus nebloga ar netgi labai produktyvi, jeigu naktį nekilo konfliktų ir esate nusiteikę savo planus derinti su antrosios pusės, turite bendrą tikslą, požiūrį. Vakaras gali būti erotiškas, aistringas.

OŽIARAGIS

Iš ryto ūkiškai pasidarbuosite ir dar turbūt rasite laiko grožio salonui arba procedūroms namų sąlygomis. Vakarop dėmesio centre atsidurs antroji pusė, mylimas žmogus. Tai, ką kartu veiksite, jus abu turėtų nudžiuginti.

VANDENIS

Iš pat ryto jums norėsis siausti, dūkti su vaikais, mylimu žmogumi, flirtuoti su gerbėjais, eiti į renginius ir t. t. Visgi vakarop susigriebsite, kad kažko svarbaus neatlikote, nepasiruošėte.

ŽUVYS

Iš ryto labiausiai rūpės namų ruoša, artimi žmonės, sukinėsitės virtuvėje ir pan. Vakarop dėmesys nukryps į malonesnius dalykus. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, publikos ar draugų, kad jiems būtų gera, smagu kartu su jumis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.