HOROSKOPAS sausio 1-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su išvyka, renginiu, ekskursija. Šią pirmąją naujų metų dieną išties tiktų leisti toliau nuo namų, galbūt net užsienyje. Arba galite internetu megzti pažintis su užsieniečiais.

JAUTIS

Gali būti, kad Naujųjų šventimas užsitęsė ir vyksta kiek neįprastai. Galite patirti staigmenų arba kažkam jų suteikti. Gali būti kalbama apie internetinį užsakymą, jo pristatymą, artėjantį egzaminą ar pan.

DVYNIAI

Labai aktualus bus meilės arba partnerystės klausimas. Šią naujų metų geriausia būtų leisti su gyvenimo partneriu – jus tai suartins, atgaivins jausmus. Laukia sėkmė ir kūrybiniuose projektuose. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS

Palanku ieškoti naujų dalykinių galimybių, šiuo klausimu naršyti internete, siųsti cv. Jeigu ką tik pagerinote savo įvaizdį, tai neliks neįvertinta. Regis, svaigsite nuo komplimentų.

LIŪTAS

Jeigu kažkaip esate susiję su šou verslu, šiandien turėsite galimybių sublizgėti bei užsidirbti pinigų. Regis, jums ir šalia esantiems bus išties smagu. Puoselėsite naujas viltis, mintyse kursite projektus.

MERGELĖ

Galite pabendrausite su asmeniu, galinčiu jums pasiūlyti neblogą sandorį ar įspūdingą pramogą, kelionę. Visgi tęstinis Naujųjų šventimas gali apsiriboti įprasta aplinka ir klajonėmis internete, jeigu šiandien liksite namuose su artimaisiais.

SVARSTYKLĖS

Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Pasitaisys santykiai su giminaičiais, kaimynais, ne pas vieną užsuksite į svečius arba patys svečių sulauksite.

SKORPIONAS

Puikus metas su dovanų kuponais pirkti sau dovanas, svečiuotis, smaguriauti. Bet kuriuo atveju ir šiandien tiktų švęsti jaukioje aplinkoje, kurioje malonumo pakaktų ir kūnui, ir gomuriui, ir sielai.

ŠAULYS

Šiandien gresia ne tik jausmų gausa, o ir svaigalų perteklius. Jeigu šito išvengsite, diena bus rami, gurmaniška. Galite patirti kūrybinį, artistinį sublizgėjimą.

OŽIARAGIS

Pasižymėsite puikia intuicija, subtiliu skoniu, o gal ir meniniu polėkiu. Regis, pajusite užuojautą mažiau laimingiems žmonėms. Norėsis intymumo, tylos. Galvokite apie meilės svajonių išsipildymą, ir tai taps labiau įgyvendinama.

VANDENIS

Tikėtini intriguojami pasiūlymai, geros naujienos. Norite ar nenorite, šiandien naujus metus toliau švęsite draugų būryje, masiniame renginyje arba su svečiais savo namuose.

ŽUVYS

Gana nuotaikinga diena, nors nestigs rūpesčių ir suksitės kaip voverės. Nuo pat ryto trauks svaigalai arba teks bendrauti su apsvaigusiais veikėjais. Šiandien naujuosius turbūt švęsite ne įprastoje aplinkoje, o tarp įžymybių, autoritetų, užsieniečių ar pan.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.