HOROSKOPAS rugsėjo 9-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Neskubėkite sutikti su abejotinais pasiūlymais. Turėtumėte stengtis ištaisyti neseniai padarytą klaidą, o ne prisidaryti naujų. Venkite meluoti, pasakyti tai, ko nederėtų, ar kaltinti nekaltą.

JAUTIS

Tarp šiandieninių kontaktų gali pasitaikyti ir nuspalvintų romantikos atspalviu. Regis, kažkas vylingai merks akį. Visgi komplimentai, flirtai gali ne vien džiuginti ar intriguoti, bet ir gluminti savo familiarumu.

DVYNIAI

Šiandien pernelyg neįsismaginkite žarstydami minties perlus ir pinigus. Pasieksite tik to, kad nukentės įvaizdis ir kišenė. Regis, vakarui priplanavote pramogėlių su šeima, o darbai juda lėčiau, nei turėtų arba jų daugėja. Kažką turbūt nuvilsite.

VĖŽYS

Šiandien nestokosite energijos ir ūpo intelektinei veiklai, kelionėms, bendravimui su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Laisvalaikiui galite pasirinkti ekskursiją, išvyką į renginį, varžybas ar parodą kitame mieste ir pan.

LIŪTAS

Kompetentingo ar galinčio finansiškai padėti žmogaus dėmesys suteiks vilčių įgyvendinti norimą projektą. Visgi kažkas gali mėginti pakišti koją jūsų planams.

MERGELĖ

Šiandien nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams didelių reikalavimų. Būkite korektiški ir tolerantiški bendraudami. Tai padės gerai, taikiai praleisti laiką, išplėsti gerbėjų ratą.

SVARSTYKLĖS

Darbo, sveikatos, alternatyvios medicinos, dietų, augintinių temos bus aktualios šiandien jums arba tiems, kurių teks klausyti ir reaguoti. Gali būti giriamas jūsų stilius, gyvenimo būdas.

SKORPIONAS

Sustiprės vidinės harmonijos jausmas, noras ir sugebėjimas gražiai atrodyti, patikti aplinkiniams. Būsite linkę užsimerkti į jums nemalonius dalykus. Galimi įsimintini susitikimai, nuotykiai. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS

Šiandien jūsų dėmesio ypač reikės artimiems žmonėms, gyvenimo draugui. Jokiu būdu nepašiepkite, nesumenkinkite pastangų tų asmenų, kurie jums neabejingi, jumis rūpinasi. Branginkite nuoširdžius jausmus, šeimos židinį.

OŽIARAGIS

Tikriausiai šiandien neblogai seksis kurti, reklamuoti, atlikti protines užduotis. Jei galite, kuo daugiau dėmesio skirkite artimos aplinkos žmonėms, išklausykite, patarkite – tai kažkam suveiks lyg gydantis balzamas.

VANDENIS

Šiandien galite nustebti dėl kilusio dosnumo, noro padaryti įspūdį ar palepinti kitus. Galite neatsispirti gurmaniškam pasmaguriavimui, meniškai prekei ar šou renginiui.

ŽUVYS

Diena palanki tvarkyti buitinius reikalus arba nerti į kūrybos labirintus. Mėginsite įgyvendinti įdomų sumanymą ar apie tai galvosite, vertinsite jo realumą. Galimi bendri užsiėmimai su vaikais, mylimu žmogumi.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.