HOROSKOPAS rugsėjo 8-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien nesitikėkite stebuklų. Kiek atiduosite, tiek ir gausite. Azartiniai žaidimai ir kitos avantiūros nieko gero nežada. Gerų rezultatų galite tikėtis tik dirbdami, o ne iš aferų.

JAUTIS

Gana įtempta diena – galite padaryti profesinę klaidą, o tai neigiamai paveiktų ir prestižą, ir kišenę. Be to, galite sulaukti nemalonios kritikos arba patys būsite linkę kelti nepagrįstas pretenzijas, netinkamai elgtis.

DVYNIAI

Galite susidurti su etine ar teisine dilema. Informacija, kurią gausite, gali pasirodyti labai prieštaringa. Veikiausiai ji jums nepadės susidaryti teisingos sampratos. Stenkitės būti objektyvūs.

VĖŽYS

Tai, ką neseniai labai vertinote, staiga gali prarasti vertę ar susidomėjimą. Arba galbūt teks kažko atsisakyti, už kažką mokėti, finansiškai įsipareigoti. Būkite apdairūs pirkdami, pasirašydami.

LIŪTAS

Gali suaktyvėti jūsų konkurentai ir priešai. Jei pernelyg reaguosite į kitų žmonių nervingumą ir patys liesite negatyvias emocijas, tai diena tikrai subjurs. „Žvirbliu“ išlėkusios žeidžiančios frazės netruks „jaučiu“ sugrįžti.

MERGELĖ

Regis, jums kils ūpas visur daryti tvarką ir to reikalauti iš kitų. Daug dėmesio skirsite higienai, drabužiams, mitybai. Galbūt teks tikrintis sveikatą arba priimti sprendimą dėl siūlomų tyrimų, procedūrų.

SVARSTYKLĖS

Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kurias jūsų nuostatas. Nekokių emocijų suteiks nepagarbūs aplinkiniai, į problemas įsivėlę vaikai ar pan. Gali pakibti ant plauko jus dominančio projekto finansavimas.

SKORPIONAS

Jums nepalankūs, pavydūs kolegos, pažįstami gali mėginti pakenkti, sumenkinti jūsų autoritetą. Galbūt pajusite, kad prisiėmėte per daug ar per sunkių įsipareigojimų, o trauktis galimybių nėra.

ŠAULYS

Visomis priemonėmis stengsitės apginti savo nuomonę, sumanymą. Stenkitės nesupykti, neįsižeisti ir nekerštauti, jei kas nors jums nepritars. Blogos mintys ir žodžiai grįš bumerangu.

OŽIARAGIS

Gali būti, kad laukia nelengvas pokalbis, reikalaujantis konkrečių atsakymų. Netikėtų rūpesčių gali kilti dėl vaikų. Jei tai susiję su jų nedrausmingumu ar nepagrįstomis užgaidomis, veikiausiai reaguosite griežtai, kažką ribosite.

VANDENIS

Gali išryškėti negatyvios jūsų charakterio savybės. Galimi ekscentriški išsišokimai, empatijos stoka. Nuskriaudę kitus, netapsite nei laimingesni, nei turtingesni.

ŽUVYS

Šiandien galite nekaip jaustis, nesiseks susikaupti nei mokslui, nei darbui. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas, neužkibtumėte ant sukčių kabliuko. Atsargiai kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.