HOROSKOPAS rugsėjo 7-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Labai drauginga, solidarizuotis skatinanti diena. Regis, negailėsite kitiems dėmesio bei jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės, tad galite tuo pasinaudoti.

JAUTIS

Dalykine prasme tai turėtų būti veikli, rezultatyvi diena. Galbūt pradės ryškėti perspektyvos. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę, tai procesas įgis realią eigą.

DVYNIAI

Šiandien galite pasižymėti ne vienoje srityje. Seksis kaip savo profesinės srities specialistams, kaip kompetentingiems žinių perteikėjams ir kt. Jei studijuojate, uoliai pradėsite mokslo metus. Džiugins jei ne savi, tai šeimos narių tikslai ir pasiekimai.

VĖŽYS

Gera diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo ar pirkimo-pardavimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

LIŪTAS

Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogų variantų. Pasistenkite atkurti asmeninius santykius, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

MERGELĖ

Gera diena spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Galimos viltingos naujienos. Jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, pradėti lankyti sporto klubą ar masažo saloną, darykite tai šiandien.

SVARSTYKLĖS

Gera diena meilei, kūrybai, pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite sugebėjimus, reklamuokite save, stenkitės patikti dominantiems asmenims – visa tai gali pasiteisinti.

SKORPIONAS

Šiandien atrodysite rūpestingi ir supratingi. Už tai jums dėkingumą jaus ne tik šeimos nariai, bet ir kolegos. Kad ir kur dirbtumėte – įstaigoje ar namuose – pasižymėsite darbštumu. Regis, valingai veiksite pagal suplanuotą dienotvarkę.

ŠAULYS

Šiandien puikiai pasirodysite, jei bus progų demonstruoti žinias, mokyti, reklamuoti. Nebloga diena įvairiai komunikacijai, logistikai, komercijai, tarpininkavimui.

OŽIARAGIS

Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimams, darbo paieškoms, sutartims. Jeigu turite aktualių reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės.

VANDENIS

Šiandien galite atsidurti dėmesio centre gerąja prasme. Tinkama diena įvairiems pasitarimams, pristatymams, deryboms. Galite įgyti aktyvių gerbėjų, rėmėjų.

ŽUVYS

Tai gali būti atsipalaidavimo diena. Geriausiai seksis meninė veikla arba tokia, kuri susijusi su labdara, medicina, diagnostika, farmacija. Nestokosite intuicijos ir vaizduotės.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.