HOROSKOPAS rugsėjo 5-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien galimi pokyčiai profesinėje srityje. Pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes bus lengva prarasti kolegų pasitikėjimą ir galimas perspektyvas.

JAUTIS

Šiandieną galite nusiminti ar sunerimti, kad nelabai suprantate kai kurias inovacijas, pakeistus reikalavimus arba neturite galimybių jų iškart taikyti, įdiegti. Gali tekti gilintis į įstatymus ar kt.

DVYNIAI

Diena bus nebloga, jeigu neturite skolų ir galite susilaikyti nuo išlaidavimo. Priešingu atveju rizikuojate likti tuščiomis kišenėmis ir su daugybe naujų problemų.

VĖŽYS

Šiandien galite sulaukti netikėtumo iš asmens, kuriuo dabar domitės. Jeigu tai bus panašu į veidmainystę, pasistenkite suprasti tokio elgesio priežastis ir neskubėkite kaltinti.

LIŪTAS

Šiandien nesiimkite pernelyg atsakingų darbų. Jei įmanoma, atsiribokite nuo to, ko negalite pakeisti. Rūpinkitės įvaizdžiu. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus.

MERGELĖ

Gali džiuginti naujos pažintys, kūrybinė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to didelės naudos ir stabilumo. Neskubėkite nusivilti, jei mylimas žmogus nepritars jūsų norams, planams.

SVARSTYKLĖS

Regis, šiandien bus nelengva rasti bendrą kalbą su oponentais ir šeimos nariais. Į kompromisus niekas nenorės leistis. Verčiau nemanykite, kad aplink jus vien priešai ir intrigantai. Nesuteikite išsipildymo galios tokioms mintims.

SKORPIONAS

Šiandien vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus. Venkite tarpininkauti, daug žadėti.

ŠAULYS

Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turintys savo rankose. Kantriai dirbkite savo įprastinius darbus, stenkitės atlikti tai, ką suplanavote, ir išlikti ramūs. Būkite atidesni vaikams.

OŽIARAGIS

Santykiai su aplinkiniais bus gana neharmoningi. Regis, stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu bei klaidinti kitų.

VANDENIS

Galite pasijusti nekaip. Galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas, melas ar klasta. Slapta protekcija arba dalykinė avantiūra gali iškilti į viešumą.

ŽUVYS

Ši diena neatrodys maloni dėl tam tikros trinties kolektyve ar nesusipratimų su draugais, pažįstamais. Regis, kažko nepasidalinsite, kiekvienas norės daugiau naudos sau.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.