HOROSKOPAS rugsėjo 4-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite nustebinti savo pasisakymais apie politiką, tarptautinę situaciją. Kai kas nuskambės labai keistai – lyg būtumėte patikėję akivaizdžiu melu, tyčine dezinformacija. Galbūt mėgausitės laisvalaikiu toliau nuo namų.

JAUTIS

Šiandien skubėsite apsitvarkyti ir apsipirkti, kad darbo savaitę pasitiktumėte bent kiek pasirūpinę savimi ir šeima. Tiktų peržiūrėti savo biudžetą. Šiek tiek nusivilsite, jei draugas neskuba jums grąžinti skolos.

DVYNIAI

Nevenkite kalbėti, lieti jausmų, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Suprasti kitus bei įgyvendinti kai kuriuos planus jums gali trukdyti šiek tiek neadekvačios jūsų pažiūros, stereotipai.

VĖŽYS

Šiandien tiktų tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis augintiniais, įvaizdžiu, sveikata. Atlikite grožio ir higienos procedūras, pasiruoškite darbo savaitei aprangą, priemones. Kiek sunkiau bus, jei reikia pasimokyti – nesiseks susikaupti.

LIŪTAS

Regis, trumpam užlies energija, skatinanti veikti, kurti, sportuoti. Bendraukite su vaikais, gerbėjais, būkite draugų, pažįstamų ir artimųjų apsuptyje.

MERGELĖ

Regis, bandysite rasti išeitį iš bet keblios situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu ar kt. Kai kuriuos nesklandumus galima išspręsti be ypatingų pastangų – tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra artimieji, kaip juos vertinate.

SVARSTYKLĖS

Šiandien turbūt ieškosite bendros kalbos su giminaičiais, kaimynais. Verta leistis su jais į diskusijas bei jas provokuoti tik tuo atveju, jeigu esate tolerantiškai nusiteikę. Visgi į svečius įkyriai nesiveržkite ir kitų nekvieskite.

SKORPIONAS

Tai gali būti produktyvi ir atpalaiduojanti diena. Atskleisti jausmus, emocijas galite beveik nesivaržydami, nes aplinkiniai bus gana supratingi. Atkreipkite dėmesį į keistus vaikų poreikius, nusiskundimus.

ŠAULYS

Regis, ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, mėginsite kitaip bendrauti su aplinkiniais, kurie nenori jūsų išgirsti. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti žmonės tai ne iš karto įvertins. Galite sulaukti nesupratimo.

OŽIARAGIS

Šiandien pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos.

VANDENIS

Šiandien dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ir gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą.

ŽUVYS

Nieko gero, jei šiandien leisite emocijoms imti viršų. Spręsdami praktinius klausimus, atsirinkdami informaciją, turėtumėte vadovautis racionaliu protu. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.