HOROSKOPAS rugsėjo 3-iajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės kažkur vykti – galbūt į renginį, o gal susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar pakėlusiu sparnus ilgam iškeliauti. Kad ir kur važiuotumėte, būkite atsargūs kelyje – nemaža avarijų grėsmė.

JAUTIS

Šiuo metu nerimą jums kels tai, kad tarsi nėra pabaigos išlaidoms. Prie reikmių, susijusių su vaikais, gali prisidėti ir techniniai rūpesčiai, taip pat lengvinantys piniginę. Gali būti, kad dėl to prarasite ūpą numatytai pramogai.

DVYNIAI

Elgsitės taip, lyg tyčia norėtumėte konfrontuoti ir vesti iš kantrybės kitus žmones, demaskuoti demagogiškus argumentus, aršiai kritikuoti. Pravartu atsipeikėti ir mandagiai klausytis savo pašnekovų.

VĖŽYS

Šiandien bus nelabai smagu, jei turite nebaigtų darbų ir tenka plušėti, kai kiti tuo metu gali sau leisti malonesnius užsiėmimus. Derėtų labiau pasisaugoti kandančių, geliančių padarų ir ugnies.

LIŪTAS

Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys smulkių pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu. Raskite galimybių šiek tiek palepinti savo vaikus.

MERGELĖ

Šiandien palanku užsiimti namų ir sodo darbais, eksperimentuoti virtuvėje ir tuo mėgautis. Tačiau tai pavyks tik tuo atveju, jei neišeikvosite visos energijos ginčams ir santykių aiškinimuisi. Saugokitės ugnies, nuostolio.

SVARSTYKLĖS

Šiandien gauta žinia gali sujaukti kai kuriuos planus. Būsite nusiteikę daug kalbėti ir ginčytis. Tačiau išlieję emocijas, viską išsiaiškinę, palaipsniui turėtumėte nusiraminti ir susitaikyti su esama situacija.

SKORPIONAS

Šiandien turbūt labai nerimausite dėl piniginių, turtinių aktualijų, mokesčių ar investicijų. Jeigu domitės nekilnojamojo turto rinka, nuoma, gerų naujienų kol kas jums gali pristigti.

ŠAULYS

Savaitgališką ramybę tikriausiai drums bei jūsų optimizmą slopins viskuo nepatenkinti asmenys. Galite prisiklausyti priekaištų, bambėjimo, netgi įžūlių replikų. Pasistenkite pozityvumu įveikti priešiškumą.

OŽIARAGIS

Regis, savo norus ir planus turėsite pasilaikyti sau, nes jie niekam nerūpės arba bus naudingiau jų neviešinti. Tikriausiai teks trumpam pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems.

VANDENIS

Intensyviai bendrausite ir galbūt kažką viliosite, intriguosite. Regis, spėliosite, ar nepraradote dominančio asmens palankumo bei susidomėjimo. Nedarykite per didelio spaudimo. Saugokite nuo pavojų vaikus.

ŽUVYS

Gali būti, kad sau ir kitiems mėginsite kažką įrodyti. Netrukus galite pasijusti pridarę klaidų, prikalbėję nesąmonių. Atsargiai su ugnimi, aštriais daiktais, piktais gyvūnais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.