HOROSKOPAS rugsėjo 25-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šis rytas nežada geros savijautos. Galite jaustis tarsi būtumėte pagiringi, neišsimiegoję ar sunegalavę. Klausykitės organizmo ir pasykite jo reikmių. Tuomet turėtų pagerėti ir vėl pasijusite žavūs, protingi, reikalingi.

JAUTIS

Šiandien nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika ir laisvalaikio kokybė. Pasistenkite reikšti tik gražiausius jausmus ir venkite pavyduliauti, įtarinėti.

DVYNIAI

Išsisklaidžius rytiniam tinguliui, noriai imsitės aplinkos bei savęs puoselėjimo. Regis, vakare jūsų laukia renginys, pasimatymas arba įdomi atrakcija su draugais.

VĖŽYS

Regis, nuo pat ryto nersite į apmąstymus, įvairius informacijos šaltinius. Jūsų interesų diapazonas bus gana platus. Gauti patarimai padės patobulinti įvaizdį, suformuoti savo autentišką požiūrį. Vakarą skirkite šeimai ir sau.

LIŪTAS

Nuo pat ryto domėsitės dalykais, kurie nemažai kainuoja. Arba tais, kurie jums gali duoti papildomų piniginių įplaukų. Regis, kai ką užsisakysite. Vakare kils ūpas susirašinėti, komentuoti, peržiūrinėti skelbimus ar dėti į viešą erdvę savus pranešimus.

MERGELĖ

Regis, kils noras linksmintis, skirti pasimatymus, svečiuotis. Galite sulaukti komplimentų, gauti dovanų arba patys ką nors sveikinti. Seksis ir kūrybinės, ir protinės veiklos.

SVARSTYKLĖS

Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir kitų žmonių psichologines reikmes. Galite sužinoti paslaptį arba išsiaiškinti tai, kas seniai brendo jūsų pasąmonėje. Venkite triukšmingų renginių, kompanijų.

SKORPIONAS

Ši diena žada pažintis, susitikimus su draugais, gerbėjais, renginius. Sustiprės dramatiškumo pojūtis, romantiškumas. Visgi vakare nebesinorės jokio šurmulio. Ramios asmeninės erdvės poreikis ypač sustiprės.

ŠAULYS

Rytiniai nesusipratimai gali pridėti vidinės sumaišties prie jau esamo tam tikro nepasitikėjimo. Pasistenkite susikurti pozityvią nuotaiką bei aplinką. Jums tai pavyks. Vakaro susitikimai turėtų būti įdomūs, intriguojantys.

OŽIARAGIS

Tikėtinas populiarumas nepažįstamų žmonių draugijoje. Tikriausiai padaugės šviesesnių iliuzijų, susijusių su užsieniu, studijomis, politika, ateitimi, meile. Vakaras primins apie artėjančią darbo savaitę, tad suskubsite jai ruoštis.

VANDENIS

Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Gali ateiti suvokimas, ką jiems arba jums reikia taisyti arba keisti.

ŽUVYS

Ši diena bus kupina emocijų. Tuo pačiu metu kažkas džiugins, jaudins, o kažkas kels nerimą. Gali apimti nostalgija dėl patirto meilės jausmo arba anksčiau turėto stabilumo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *