HOROSKOPAS rugsėjo 21-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Ši diena gali būti maloni, nuteikianti pozityviam bendravimui, kūrybai, flirtui, meilei. Puikiai seksis sutarti su vaikais, juos lavinti, ugdyti, taikyti gerosios praktikos metodus ir pan. Jei tik panorėsite, šauniai papramogausite.

JAUTIS

Regis, šiandien jums pavyks išvengti emocinės įtampos, nors ir būsite labai jautrūs, sentimentalūs. Maloniai ramins paprasta buitinė ruoša, gardus maistas, jauki asmeninė erdvė.

DVYNIAI

Šiandien visur demonstruosite komunikabilumą, informuotumą daugybe klausimų ir temų. Regis, jūsų žinios pasitarnaus ne tik jums. Kai kuriais pastebėjimais nudžiuginsite aplinkinius ir socialinių tinklų publiką.

VĖŽYS

Jeigu aplinkiniai šiandien jaus iš jūsų sklindančią šilumą, tai atsakys tuo pačiu. Galima prašyti paramos ar ją teikti. Tik nesistenkite kažko nuveikti per jėgą.

LIŪTAS

Šiandien ieškosite atramos, globos. Jus iš tikrųjų geriau nei paprastai supras, padės jūsų aplinkos žmonės. Pasidalindami džiaugsmais ir rūpesčiais tapsite vieni kitiems artimesni. Jums gali būti patikėtos svetimos paslaptys ir jausmai.

MERGELĖ

Šiandien galite trokšti ramybės, vienatvės, atsiribojimo. Jei pajusite, kad nepakanka jėgų kažką atlikti, kol kas atsisakykite sumanymo. Nebūkite išsiblaškę kelyje.

SVARSTYKLĖS

Šiandien galite pasižymėti kaip puikūs tarpininkai, patarėjai ar organizatoriai. Regis, įvykiai parodys, jog pamažu pradeda didėti jūsų įtaka, galbūt kol kas tik užkulisinė, tačiau tai keisis.

SKORPIONAS

Šiandien viskas bus gerai, jeigu nekelsite nei sau, nei kitiems per didelių reikalavimų. Neišeikvokite visų jėgų įvairiems darbams. Turiningiau leiskite laisvalaikį.

ŠAULYS

Šiandien gebėsite aprėpti daug informacijos iš įvairių šaltinių. Regis, diskutuojant būsite nepralenkiami. Jeigu teks reikštis viešai, ką nors pristatyti, galite padaryti įspūdį.

OŽIARAGIS

Neverskite savęs šiandien imtis to, ko nepajėgiate. Jums derėtų paisyti kitų žmonių nuomonės bei norų, bet kartu neignoruoti ir savų poreikių. Pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus.

VANDENIS

Jeigu norite dėl ko nors susitarti su asmenimis, linkusiais prieštarauti, darykite tai šiandien. Gebėsite įtaigiai argumentuoti ir pažerti tokių minties perlų, kad kitiems beliks tik sutikti su jumis arba patylėti.

ŽUVYS

Regis, gautas atlygis už darbą ar paslaugas paskatins jus dar geriau dirbti. Arba kaip tik dabar susitarsite dėl darbo, nuomos, kredito, tiekimo sąlygų, atsiskaitymų ir pan.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.