HOROSKOPAS rugsėjo 20-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galimas svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su verslu, nuosavybe, nuoma ar mokesčiais. Regis, pavyks nemažai nuveikti gerinant savo materialinę padėtį, kuriant ar plečiant verslą.

JAUTIS

Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins arba suintriguos. Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai praleisti laiką.

DVYNIAI

Gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, santykius su žmonėmis. Reikėtų padaryti kai kurias išvadas ir elgtis taip, kad gyventumėte savo, o ne kitų jums primestą gyvenimą, išliekant darnoje su jais.

VĖŽYS

Svajosite apie meilę, smagų pabendravimą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali iškilti klausimų, susijusių su buvusiais prisirišimais, turtinėmis aktualijomis.

LIŪTAS

Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs gausiais kontaktais. Regis, gebėsite kūrybiškai mąstyti. Jums gali būti patikėtos svetimos paslaptys, išpasakoti slapti troškimai.

MERGELĖ

Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Regis, susidursite su netikėtomis naujovėmis. Tikriausiai su draugų ar pažįstamų pagalba pavyks gauti reikalingą prekę, paskolą ar informaciją.

SVARSTYKLĖS

Santykiai su artimaisiais ir kolegomis bus gana permainingi, nestabilūs. Regis, susidursite su neišvengiamomis išlaidomis ar netikėtomis pajamomis, nauda iš slaptos protekcijos ar pan.

SKORPIONAS

Jūsų nuotaika labai priklausys nuo gaunamos informacijos. Tikėtinas žaismingas bendravimas, romantiškos pramogos, jaudinančios emocijos, ypač jei esate toli nuo namų.

ŠAULYS

Jums gal pavykti aptarti ne vieną aktualų klausimą, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti skubiausius dalykinius ar finansinius reikalus. Regis, sužinosite intriguojančią naujieną.

OŽIARAGIS

Šiandien energingai demonstruosite savo valią, drąsiai konkuruosite su kitais. Regis, jaudinančių įspūdžių suteiks meilės ar aistros objektas. Staiga pasijusite tarsi atradę tai, ko jums trūko.

VANDENIS

Puiki diena tokioms veikloms, kurios padeda kurti grožį, diegti originalias naujoves į realią aplinką, tad tokiu būdu geriau tenkinti žmonių praktinius poreikius. Galite susitarti dėl trokštamos paslaugos, paskolos, bendradarbiavimo ar kt.

ŽUVYS

Šiandien galite tarsi be pastangų įeiti į reikalingas vėžes. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis, pavykęs interviu arba viešas pasirodymas. Regis, kažkuo nudžiugins vaikai.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.