HOROSKOPAS rugsėjo 2-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Kruopščiai tvarkykite dokumentus, sumokėkite mokesčius, palūkanas, mėginkite įsidarbinti ar pan. Jeigu nedelsdami spręsite problemas užuot skundęsi ir vilkinę, tai netrukus patys tuo džiaugsitės.

JAUTIS

Venkite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi galite įgyti priešų. Jei norite ne laikinų kompanionų, o tikrų sąjungininkų, draugų, tai ir patys būkite draugiški, atsakingi. Galvokite ne vien apie savo interesus.

DVYNIAI

Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius reikalus. Gali užklupti lavina susitikimų, skambučių arba darbo su dokumentais. Nepiktnaudžiaukite artimos aplinkos žmonių paslaugumu.

VĖŽYS

Gerai seksis darbai, kuriems reikia kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais ar talentais. Emocijų, įspūdžių suteiks subtilus flirtas, intriguos dominančio asmens komplimentai.

LIŪTAS

Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Labiau pasidomėkite vaikų reikalais bei jų psichologine būsena. Venkite abejotinų nuotykių.

MERGELĖ

Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jeigu organizuotai išnaudosite laiką. Gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

SVARSTYKLĖS

Šiandien gali tekti dalyvauti konkurse arba rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite apgalvotai. Nuo to priklausys jūsų pajamos ir stabilumas.

SKORPIONAS

Šis rytas turbūt nenuteiks pozityviai. Jausitės lyg būtumėte „ne ta koja iš lovos išlipę“. Lengvai užsikrėsite kitų nervingumu ar perduosite jiems savo prastą nusiteikimą. Laimei, įdienojus taps lengviau dorotis su iššūkiais.

ŠAULYS

Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau paisykite intuicijos balso.

OŽIARAGIS

Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo bendravimo stiliumi, argumentais. Regis, atsiras bendraminčių. Tuo metu nepritariantieji kol kas kukliai patylės.

VANDENIS

Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos su vadovais, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalga ir gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės.

ŽUVYS

Šiandien net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, todėl pasistenkite elgtis korektiškai, tinkamai save reprezentuoti. Jeigu dalyvausite interviu, apgalvokite kiekvieną žodį.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.