HOROSKOPAS rugsėjo 19-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Noras gražiau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems nepigiai kainuos, bet kai ką atlikti išties būtina. Visgi ramybę drums ir optimizmą mažins laisvai alsuoti trukdantys vidiniai kompleksai, negatyvios nuostatos.

JAUTIS

Neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite sąmojo, išmonės ir tai prisidės prie jūsų sėkmės. Aplinkinius intriguosite įvairiais savo privalumais. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo.

DVYNIAI

Daugybė planų, minčių nuo pat ryto suksis galvoje. Gali būti nelengva suderinti rūpinimąsi artimųjų aktualijomis, materialinius ir verslo reikalus, reikiamos informacijos paieškas ir kt. Susidėliokite prioritetus. Būkite taupesni.

VĖŽYS

Jus domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Galite nemažai išsiaiškinti ir išmokti. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su projektu, reikalaujančiu investicijų. Pasirūpinkite garantijomis.

LIŪTAS

Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais, reikia, kad atsigautų siela ir kūnas.

MERGELĖ

Teks daug bendrauti, tvarkyti daugybę reikalų. Nesunkiai megsite naujas pažintis. Regis, romantiški impulsai, meilės troškulys dar labiau sustiprės. Tikėtinas stiprus susižavėjimas patikusiu asmeniu arba kūrybiniu projektu.

SVARSTYKLĖS

Šiandien teks nusiteikti rimtam darbui. Bus nelengva, ypač jei iš jūsų tikimasi labai konkrečių, pragmatiškų žingsnių ar sprendimų. Visgi dar ne metas viską viešinti ir apibendrinti.

SKORPIONAS

Šiandien atsiras aktualijų teisėtvarkos, santykių su užsieniu, kultūros, aukštojo mokslo ar filosofijos, religijos srityse. Galimi naudingi ryšiai, pažintys, sandoriai. Tačiau turite tvirtai žinoti, ko norite.

ŠAULYS

Gali būti nelengva laikytis darbų grafiko ir įprastinio ritmo. Pajusite poreikį keistis patys ir keisti aplinką, atmesti tai, kas nebereikalinga, arba kaip tik susigrąžinti tai, kas prarasta, jei tik tai įmanoma.

OŽIARAGIS

Iš pat ryto stebinsite savo aiškiu požiūriu, disciplinuotu veiklumu. Kuo tvirtesni ir įžvalgesni atrodysite, tuo labiau nervinsite oponentus. Gyvenimo partneris taip pat gali pavyduliauti jums kitų dėmesio. Gerbėjų, pagundų aplink jus išties daugėja.

VANDENIS

Iš pat ryto griebsitės darbų ir tikėsitės greitų rezultatų – apčiuopiamos naudos, daugiau grožio, originalumo ir pan. Turbūt taip ir bus, tačiau vakare galite nekaip pasijusti dėl persidirbimo ar per didelių savo lūkesčių.

ŽUVYS

Jeigu turite finansinių rūpesčių arba esate įsimylėję, tuomet po nelabai ramios nakties rytą pradėsite ryžtingai nusiteikę sureguliuoti tiek reikalus, tiek jausmus. Regis, daug nuveiksite pasitelkę kitus ir žarstydami jiems komplimentus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.