HOROSKOPAS rugsėjo 18-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aplinkiniams galite pasirodyti abejingi viskam, kas jūsų asmeniškai neliečia. Galite mėginti išsisukti nuo šeiminių pareigų, buitinių rūpesčių, pataikauti savo silpnybėms.

JAUTIS

Šiandien bus nelengva suvaldyti apetitą skanėstams, apkalboms, komentarams. Galite pernelyg įklimpti į virtualius apsižodžiavimus ir be reikalo išeikvoti tiek savo laiko, tiek nervinių ląstelių.

DVYNIAI

Ši diena jus labiau įtrauks į materialius, žemiškus rūpesčius bei malonumus. Vakaro susitikimai suplonins piniginę, bet svarbiau yra išsaugoti savivertę, gerą įvaizdį.

VĖŽYS

Šį rytą neskubėkite šokti iš lovos. Geriau jausitės, jei pakankamai pailsėsite, patinginiausite. Jeigu turite pasiruošti darbo savaitei, darykite tai be įtampos. Prioritetą teikite sveikatai.

LIŪTAS

Nuo šios nakties poilsio kokybės labai priklausys visos dienos jūsų nuotaika ir būsena. Nepasitenkinimo, neišsimiegojimo pasekmės nekaip paveiks kokybę tų užsiėmimų, kurių teks imtis.

MERGELĖ

Kažkoks ypatingas interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su sportu, kūryba, pasimatymu, studijomis, vaikais ar kt. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšį su jus dominančiu asmeniu.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas. Tikriausiai pyksitės su aplinkiniais. Nepasiduokite provokacijoms. Verčiau pasidžiaukite tuo, ką turite.

SKORPIONAS

Jus gali ištikti šiokia tokia objektyvumo krizė. Nesiseks atskirti subjektyvaus matymo nuo objektyvaus vaizdo. Dėl to galite prarasti daug energijos, padaryti klaidų.

ŠAULYS

Kils ūpas pasirodyti turtingiems ir galingiems. Regis, negailėsite pinigų tenkinti vaikų, mylimo žmogaus užgaidoms. Jeigu išlaidumu norite padaryti įspūdį, neilgai džiaugsitės. Jis bus trumpalaikis.

OŽIARAGIS

Šiandien nevenkite kompanijos, tačiau neeikvokite per daug laiko diskusijoms. Verčiau atlikite susikaupusius buities darbus, pasimokykite ar užsiimkite kūrybine veikla.

VANDENIS

Neblogai seksis ūkiniai, buitiniai darbai. Tikriausiai stabilizuosis santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, atsiras vietos simpatijai, flirtams. Deja, lengviau pažeidžiama bus sveikata.

ŽUVYS

Savo nusiteikimu flirtuoti su patinkančiais pašnekovais žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Tačiau dėl infekcijos, svaigalų ar netinkamų vaistų vartojimo gali kilti problemų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.