HOROSKOPAS rugsėjo 15-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tai turėtų būti produktyvi diena, jeigu sukatės versluose, rūpinatės nekilnojamojo turto reikalais ar pan. Kita vertus, nemaža techninių avarijų grėsmė.

JAUTIS

Jeigu naktinis nerimas pernelyg neišvargino, ši diena prasidės sėkmingai. Stebuklų tikėtis neverta, pinigų maišo niekas neįteiks, tačiau už pasiteisinusias pastangas jums bus atlyginta.

DVYNIAI

Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks – atsiras rimtų reikalų, rūpesčių. Jei manysite, kad visi jums skolingi ir nepalankūs, tai išties galite tikėtis tik atstūmimo ir ignoravimo.

VĖŽYS

Ši diena turėtų būti gana įdomi ir patenkinti jūsų draugystės, bendrystės poreikį. Atrodys, kad pagaliau jus girdi ir supranta. Visgi galite kiek apsirikti manydami, jog pašnekovai neveidmainiauja ir nesinešioja akmens užantyje.

LIŪTAS

Diena bus darbinga, jei jums pavyko šiąnakt gerai išsimiegoti. Galite susitarti dėl sandorio, atlygio, paslaugų. Kita vertus, reikalaukite garantijų ir verčiau nemokėkite avansu už dar neatliktą įsipareigojimą.

MERGELĖ

Būsite veiklūs, ypač mokslinėje, švietimo, kultūros, ugdymo srityse. Visgi galite susidurti su įžūliais asmenimis, ieškančiais priekabių, provokuojančiais konfliktui.

SVARSTYKLĖS

Tai gali būti finansinių peripetijų kupina diena. Gali kažkur pasiklysti jūsų siunta, apmokėjimo duomenys ar pan. Regis, teks gaišti laiką ieškant problemos sprendimo. Galite domėtis turto ar pelno dalybomis

SKORPIONAS

Ši diena turėtų būti nebloga, jeigu naktį nepatyrėte nemalonių netikėtumų. Kaip kolektyvo komandos nariai gebėsite susiskirstyti pareigas, atsakomybes ir pan. Kita vertus, kai ką pasidalinti bus sunku, ypač jei tikėtina nevienoda nauda.

ŠAULYS

Darbas šiandien teiks ir stiprybės, ir išbandymų. Gali būti patikrintas jūsų gebėjimas derinti interesus, konkurencingai dirbti, palaikyti oponentus, jei to reikalauja bendras tikslas. Galite dalyvauti konkurse, sudaryti darbo sutartį ar kt.

OŽIARAGIS

Tikriausiai šiandien norėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, ugdytinių. Nors ne viskas pavyks taip, kaip norite, dalinis tikslo pasiekimas taip pat yra pasiekimas.

VANDENIS

Jeigu naktį praleidote ramiai ir nesitikite, kad gausite daugiau naudos, nei nusipelnėte, tuomet ši diena turėtų nenuvilti. Svarbu vengti avantiūrų, azartinių žaidimų, saugotis seksualinės prievartos.

ŽUVYS

Šiandien galite daug nuveikti ir išsiaiškinti, jeigu jus domina mokymai, transporto ir kitos paslaugos, reklama. Kita vertus, gali nuvilti tarpininkavimas arba nesusipratimai asmeninių santykių srityje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.