HOROSKOPAS rugsėjo 14-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tikriausiai didelį dėmesį nukreipsite į pinigus ir su jais susijusius reikalus. Galite sudaryti verslo sandorį, papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar gauti išmoką, kompensaciją.

JAUTIS

Šiandien jausite didelį emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi, jeigu kažko rimtai imsitės. Galite gauti informacijos, teikiančios neblogų vilčių.

DVYNIAI

Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, pradėti naujos veiklos, paskubomis sudaryti sutarčių, nes lengva kažko neįvertinti, suklysti. Žymiai geriau seksis meninė veikla, labdaros aktualijos.

VĖŽYS

Visą dieną neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus bei megzti naujas pažintis, ieškoti bendraminčių.

LIŪTAS

Domins politinės aktualijos, karjeros ar verslo perspektyvos. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, kolegomis, svetimos patirties įvertinimas jums gali padėti geriau susivokti, kaip pasiekti savo tikslą. Dalykinis susitikimas turėtų nenuvilti.

MERGELĖ

Šiuo metu stiprėja jūsų nusiteikimas praktiškai planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus. Galite apsispręsti dėl kvalifikacijos kėlimo, stažuotės, praktikos, kelionės ar verslo inovacijų.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę pokalbiams apie finansus, psichologiją, operacijas ar pan. Būtų geriau, kad nepasiduotumėte abejotinoms pagundoms, neįsiveltumėte į aferas.

SKORPIONAS

Šiandien tereikės apsišarvuoti kantrybe ir meile, kad bet kokios priešiškos užmačios sudužtų į tą jūsų mielą skydą. Kai kuriuos priešus nesunkiai galite paversti sąjungininkais.

ŠAULYS

Ši diena reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Neblogai seksis tvarkytis ir darbe, ir namuose, sklandžiai spręsti darbinius bei šeiminius reikalus. Regis, viską gebėsite suderinti.

OŽIARAGIS

Būsite nusiteikę susitikimui su dominančiu, patinkančiu asmeniu. Apie tai galvosite, planuosite. Puikiai jausitės ir draugų kompanijoje, vaikų apsuptyje.

VANDENIS

Stengsitės nieko negailėti artimiausiems žmonėms, sutikti su visais jų poreikiais ir prašymais. Turėkite omenyje, kad pataikaudami dėl „šventos ramybės“ jūs tos ramybės vis tiek greitai neteksite dėl vis labiau augančių tų asmenų užgaidų.

ŽUVYS

Ši diena turėtų būti sklandi, jei patys kitiems negadinsite nuotaikos. Galvokite, ką kalbate. Skleiskite pozityvias mintis ir emocijas, tuomet ir artima aplinka jums atsakys tuo pačiu.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.