HOROSKOPAS rugsėjo 13-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Iš pat ryto jums rūpės pareigos, darbai. Galite prisiimti nelengvus įsipareigojimus, atsakomybę. Apskritai ši diena gana palanki naujų darbų pradžiai, deryboms dėl užmokesčio, darbo sąlygų ir pan.

JAUTIS

Šį rytą būsite nusiteikę tik ramiems apmąstymams, energijos kaupimui. Didelė skuba nepatartina, nes neskubėdami, neplepėdami nuveiksite daugiau, nei blaškydamiesi. Popiet tapsite fiziškai aktyvesni ir emocionalesni.

DVYNIAI

Iki pietų tikėtina netrikdanti darbų eiga, draugiškas bendravimas su aplinkiniais. Popiet gali kilti nesusipratimų dėl paaiškėjusių paslapčių, jūsų neapdairumo ar intrigų. Venkite svaigalų. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS

Diena turėtų kupina nemenkų dalykinių rūpesčių. Galbūt teks prisiimti rimtesnę atsakomybę, apsvarstyti naujus planus. Vakaras tinkamas laisvalaikiui su bendraminčiais.

LIŪTAS

Šiandien optimistiškiau žvelgsite į ateitį, projektuosite būsimus darbus. Galimas pokalbis su įtakingu asmeniu. Suplanuosite, aptarsite tarptautinę situaciją, rimtą projektą, stažuotę, kelionę, mokymus ar pan.

MERGELĖ

Nors šiandien nesinorės kišti nosies į svarbius reikalus, tačiau aplinkybės vers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, verslu, investicijomis, mokesčiais ar pan. Popietė tinkama intelektinei veiklai.

SVARSTYKLĖS

Šiandien neišvengsite įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems reikia. Tikėtini reikalavimai, kad būtų vykdomi teisėti susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan.

SKORPIONAS

Šiandien jums rūpės įprastiniai darbai, pareigos. Jei savijauta bus pakankamai gera, užtikrintai darysite tai, ką turite daryti. Tiktų mėginti įsidarbinti. Popiet kils noras ne vien dirbti, bet ir smagiai leisti laiką, paieškoti naujų sąjungininkų.

ŠAULYS

Kils ūpas siūlyti inovacijas bei konkrečiai įgyvendinti drąsias idėjas. Regis, nestigs dėmesio ir palankumo. Geriau nei paprastai sutarsite su augančia karta.

OŽIARAGIS

Iki pietų viską darysite lėtai, atsipalaidavę, daugiau galvodami apie asmeninius reikalus nei apie darbą ar kitų žmonių interesus. Visgi popiet jūsų aktyvumo, humoro jausmo ir kūrybingumo aplinkiniai galės tik pavydėti.

VANDENIS

Regis, iš ryto aktyviai nersite į įprastinį gyvenimo sūkurį. Tikėtini susitikimai su seniai nematytais artimos aplinkos žmonėmis, daug naujos informacijos. Popiet pasijusite viskuo persisotinę arba dėmesio pareikalaus šeimos narių aktualijos.

ŽUVYS

Šiandien galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai, todėl teks pagalvoti, kas jums naudinga. Nepražiopsokite palankaus šanso. Seksis megzti naujus ryšius, argumentuotai kalbėti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.