HOROSKOPAS rugsėjo 12-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galima optimizmo teikianti informacija. Galbūt atsiras gerų vilčių, susijusių su sveikatos pagerėjimu arba su nauju pajamų šaltiniu, nauja darbo vieta ar pareigybe.

JAUTIS

Tikriausiai pasinersite į svajones, romantiškus prisiminimus ar meninę kūrybą. Tačiau gali būti, kad gana nerealiai vertinsite situaciją, kitų žmonių jausmus ir norus.

DVYNIAI

Šiandieną galite tikėtis susitikimų, kolektyvinių renginių. Pamačius pažįstamą asmenį atmintyje gali iškilti tai, dėl ko norėtumėte atsiprašyti arba sulaukti atsiprašymo.

VĖŽYS

Šiandien bus nelengva dirbti, tačiau jausitės gerbiami, mylimi. Galbūt pagaliau sublizgėsite profesionalumu ir pasijusite įvertinti. Galite susitikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Pasikeisite naudinga informacija.

LIŪTAS

Ši diena nustebins įdomiomis paskaitomis, pažintimis ar pakvietimais. Džiaugsitės, kad plečiasi jūsų akiratis ir randami atsakymai į aktualius klausimus.

MERGELĖ

Regis, teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo, lengvatinio užsakymo, tiekimo, investicijos, kompensacijos ar pan. Galbūt netyčia atrasite daiktą ar dokumentą, kurio nebesitikėjote atgauti.

SVARSTYKLĖS

Netikėtų reikalavimų, prašymų gali pateikti dalykiniai partneriai, aplinkiniai, artimieji. Būsite nuoširdūs, neveidmainiaukite, antraip galite suklaidinti kitus žmones.

SKORPIONAS

Norėsis daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Gali išryškėti kenksmingo įpročio, nesigydymo pasekmės.

ŠAULYS

Jums rūpės vaikų situacijos ir poreikiai, o jeigu ne – tuomet pasilinksminimai, nuotykiai. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas.

OŽIARAGIS

Šiandien veikiausiai vos spėsite suktis tarp profesinių ir asmeninių reikalų. Regis, nei tų, nei kitų nepažeisite ir viską įveiksite tarsi be ypatingų pastangų.

VANDENIS

Šiandieną reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti, o gal ir skubiai išmokti. Iš pažįstamo žmogaus ar giminaičio galite sužinoti jaudinančią naujieną.

ŽUVYS

Darbinga, produktyvi diena. Įmanomos papildomos pajamos. Tačiau jokie pinigai ilgai neužsibus jūsų piniginėje, nes poreikiai ir norai kyla greičiau nei uždarbis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.