HOROSKOPAS rugsėjo 11-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite nusiteikę improvizuoti, žaismingai reikšti jausmus. Išsiskleis jūsų žavesys, komunikabilumas ar kitos geros savybės. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, džiaugsitės rezultatais.

JAUTIS

Gali apimti meninis įkvėpimas, romantinis polėkis. Tikėtinas slaptas intymus nuotykis arba vienumoje jus užplūs erotinės fantazijos, svajonės. Intuicija gali pašnibždėti genialią idėją.

DVYNIAI

Neblogas metas reikšti draugystę, bendrystę, simpatiją, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje, bet labiausiai galite tikėtis bendraminčių palaikymo, solidarumo. Galimas turiningas renginys.

VĖŽYS

Nors jau galvosite apie artėjančią darbo savaitę, ši diena jums teiks optimizmo, pozityvių minčių ir pasitikėjimo savimi. Regis, pasijusite vertinami toje aplinkoje, kurioje atsidūrėte. Viešas dėmesys šį kartą jums nesukels nejaukumo.

LIŪTAS

Šiandien būsite veiklūs, pakilios dvasios. Regis, noriai bendrausite, svečiuositės, dalinsitės vasaros įspūdžiais. Kalbos suksis apie keliones, studijas, politiką.

MERGELĖ

Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pozityviai pasikeisti, pagerinti savo ir vaikų gyvenimo kokybę. Regis, pradėsite nuo namų aplinkos modernizavimo ir dalies santaupų skyrimo tam tikslui. O galbūt jų skirsite kelionei, mokymams.

SVARSTYKLĖS

Šiandien derėtų daugiau laiko praleisti su antrąja puse ir iš širdies paatvirtauti. Regis, įsitikinsite, kad gerumu, diplomatija galima žymiai daugiau laimėti nei principais, nekalbadieniais ar atsiribojimais.

SKORPIONAS

Regis, jums labai seksis modeliuoti naują įvaizdį, ruoštis konkursui, projektui, pristatymui ar interviu. Jei ką tik pasirodėte renginyje kaip dalyviai ar organizatoriai, džiaugsitės pasiektu rezultatu.

ŠAULYS

Būsite draugiški, linkę šmaikštauti, flirtuoti, dovanoti dėmesį, komplimentus bei teikti apčiuopiamą paramą. Svarbesni taps vaikų ir mylimų žmonių, ištikimų gerbėjų interesai.

OŽIARAGIS

Šiandien nestokosite optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais. Daug galvosite apie meilę, tarpusavio santykius, pramogas, keliones. Neabejotinai rasite kuo pasidžiaugti ir sugalvosite kuo kitus nudžiuginti.

VANDENIS

Būsite nusiteikę bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis, jausmais. Šiandien duoti pažadai, išsakyti prisipažinimai bus rimti ir verti pasitikėjimo.

ŽUVYS

Šiandien nepraleiskite progos susitikti su žmonėmis, kuriems miela jūsų draugija. Iš jų galite sulaukti nuoširdaus svetingumo, naudingų patarimų ir pagalbos. Galimas dosnus siurprizas, įdomi ekskursija ar neįprastas renginys.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.