HOROSKOPAS rugsėjo 10-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Nejučiomis galite įsipainioti į intrigų, įtartinų pagundų voratinklį. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius dalykus, neakcentuodami nemaloniausių niuansų bei savo įtarimų. Pasitelkite objektyvumą. Jei nekaip jaučiatės, derėtų daugiau ilsėtis.

JAUTIS

Galite sužibėti talentais, originalumu, humoro jausmu. Linksminkitės, flirtuokite, viliokite, bet neperženkite padorumo ir blaivumo ribų. Savo dėmesiu, bendrais užsiėmimais galite nudžiuginti vaikus.

DVYNIAI

Labiau pasitikėkite savimi, nelaukite pritarimo, palaikymo iš tų, kurie niekada to nepadarys. Susikaupkite ir mažais žingsneliais siekite tikslo. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje.

VĖŽYS

Nauji pažįstami suteiks jums įspūdžių, romantiškų ar draugystės vilčių. Būsite kūrybingi ir kitiems galite atrodyti labai originalūs. Visgi jei užsiimate informacijos sklaida, atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją.

LIŪTAS

Gali būti, kad turėsite atsiskaityti už tam tikras paslaugas ar grąžinti skolą. Sunerimsite dėl tuštėjančios banko sąskaitos, lėšų stygiaus ar pan. Visgi išlaidos vertam reikalui pasiteisins, o pajamos atsistatys, jei nevengiate rimtai dirbti ir užsidirbti.

MERGELĖ

Pasireikš didesnis emocinis jautrumas, paaštrės vaizduotė. Sieksite užkariauti patinkančio žmogaus širdį. Tačiau dviprasmiškas jūsų arba to asmens elgesys gali viską sugadinti.

SVARSTYKLĖS

Derėtų pasirūpinti savo, artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Jei jaučiatės gerai, pasižymėsite aktyvumu, darbštumu. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

SKORPIONAS

Iš pažįstamų ar draugų kompanijos galite gauti pasiūlymą bendrai veiklai, išvykai ar laisvalaikiui. Jausite, kad reikėtų sutikti, tačiau pasirinkimą sunkins vaikų, mylimo žmogaus viltys netrukdomai praleisti su jumis laiką.

ŠAULYS

Keistas elgesys, neblaivumas neigiamai paveiktų mikroklimatą namuose. Galvokite, ką darote ir kalbate. Beje, gali kilti rūpesčių ne dėl jūsų, o dėl netinkamo artimo žmogaus poelgio. Atsargiai vandenyje. Saugokitės vagių ir sukčių.

OŽIARAGIS

Būsite žingeidūs, bendraujantys. Jums patiks aktyviai leisti laiką su galimybe įgyti naujų žinių, aktualios informacijos. Noriai sutiksite pasidalinti savo žiniomis, talentais, idėjomis su kitais. Tik nebūkite išsiblaškę kelyje.

VANDENIS

Būtų gerai, jei neieškotumėte abejotinų kompanijų, o visą savo dėmesį skirtumėte artimiems žmonėms. Jeigu situacija privers rūpintis pinigų, turto reikalais, saugokitės, kad jūsų neapgautų apsukrūs asmenys.

ŽUVYS

Tikriausiai nerimausite dėl besikomplikuojančių santykių. Stenkitės išlaikyti gerus santykius su aplinkiniais, mylimu žmogumi. Venkite rizikos vandenyje. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.