HOROSKOPAS rugsėjo 1-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien turėtų sustiprėti pasitikėjimas ir atsirasti svarbios informacijos aktualiu klausimu. Gali išsispręsti skolos, kreditavimo klausimas arba kaip tik teks skubiai ieškoti sprendimo.

JAUTIS

Iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti viliojančių pasiūlymų. Sugebėjimas dalintis, suprasti bus didelė vertybė. Galite rasti draugiją, kuri noriai prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

DVYNIAI

Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Pats metas pasirūpinti savo profesiniu tobulėjimu, pradėti kelti kvalifikaciją, mokytis naujų dalykų. Jeigu nekaip jaučiatės, išsitirkite sveikatą.

VĖŽYS

Tikėtini kūrybiniai, projektiniai ir kitokie siekiai, naujos viltys. Kažko galėsite pasimokyti iš augančios kartos, netgi iš savo atžalų. Galite padaryti gerą įspūdį tiems, kurie jumis domisi.

LIŪTAS

Mintys daugiausiai suksis apie asmenines aktualijas. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte savo gyvenamąją, sodybinę ar darbo aplinką.

MERGELĖ

Neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl aktualių reikalų, užsakymų ar apsisprendimų.

SVARSTYKLĖS

Nepraleisite progos užsidirbti pinigų, net jei tai tebūtų trumpalaikė galimybė. Jei rimtai pasistengsite, šiandien jums turėtų pavykti išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus ar paskolintus pinigus, gauti planuotą prekę.

SKORPIONAS

Ši diena žada įspūdžių ir jaudulio. Tai, ko šiandien naujai imsitės, turėtų atnešti naudos. Net jei ne jums, o kitiems šiandien prasidės naujas startas, vis tiek emocionaliai į tai reaguosite. Regis, kai kam labai reikės jūsų palaikymo, padrąsinimo.

ŠAULYS

Šiandien jums atrodys, kad aplink jus visi aktyvūs, o jūs tarsi nespėjate įsitraukti į įvykius. Tai diena, kai dera šiek tiek sulėtėti, kad aiškiau pajustumėte bendrą situaciją ir savąją misiją. Verta pasikliauti intuicija.

OŽIARAGIS

Profesinėje veikloje galimi pasikeitimai į geresnę pusę. Palankus metas sudaryti sutartis, įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą, kokį nors judėjimą, demonstruoti organizacinius sugebėjimus, telkti bendraminčius.

VANDENIS

Savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis. Galbūt jums pavyks bent kiek padidinti savo įtaką. Galite trumpam atsidurti dėmesio centre.

ŽUVYS

Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinią iš užsienio ar oficialios įstaigos. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, studijomis, stažuote ar kt.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.