HOROSKOPAS rugpjūčio 6-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien nepasižymėsite taupumu. Jeigu užsuksite į parduotuves, pinigų išleisite daugiau nei reikėtų. Vakarą turbūt leisite nekasdieniškai. Pavojai tykos kelyje, todėl pernelyg neatsipalaiduokite.

JAUTIS

Jeigu naktis praėjo be pavojingų incidentų ir išsimiegojote, tai visą dieną būsite aktyvūs. Jums svarbūs santykiai labai svyruoja ir reikia ypatingos diplomatijos, kad jiems nepakenktumėte. Saugokitės nuostolių, traumų.

DVYNIAI

Jeigu nesijausite pagiringi ar sunegalavę, tai iš pat ryto būsite linkę tvarkytis ar kažkuo aktyviai užsiimti. Vakare būtinai norėsite draugijos. Pirmenybę teikite savo partneriui, antrajai pusei.

VĖŽYS

Šią dieną pradėsite prisiplanavę daug veiklos bei turiningą vakaro programą. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, nepervarkite, antraip vakaro planus teks keisti.

LIŪTAS

Šią dieną norėsite praleisti kuo ramiau ir jaukiau – namuose, sodyboje ar pan. Vakare galimas piknikas, pramoginis renginys. Netikėtų rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos arba mylimas žmogus.

MERGELĖ

Regis, iš pat ryto mėginsite daug ką suspėti. Šalia esantys žmonės prisidės ir suteiks gerų emocijų. Galbūt vyksite į ekskursiją ar apsipirkti. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų.

SVARSTYKLĖS

Ši diena turėtų būti rami, o galbūt ir gurmaniška. Jūsų emociniu pozityvumu stebėsis ir turbūt džiaugsis namiškiai. Vakare galite kažkur sudalyvauti arba sulaukti svečių.

SKORPIONAS

Susilaikykite nuo rizikingų, drastiškų poelgių ir tuomet ši diena neapkars. Bet kuriuo atveju, ypač saugokitės traumų, agresijos. Džiaugsmo gali suteikti meilė, vaikai.

ŠAULYS

Ši diena gali būti keistoka. Jūsų būsena bus panaši į pagiringą ar depresinę Vakaras kiek atgaivins jėgas, tačiau turbūt vis tiek pasijusite skyrę nepakankamai laiko, pastangų tam, ką susiplanavote iš anksto.

OŽIARAGIS

Prieštaringa diena. Galbūt keliaujate arba planuojate šiandien eiti kažkur, kur gausu žmonių, reginių, nekasdieniško vyksmo. Deja, vakare pristigsite energijos viskam, ko priplanavote. Saugokitės infekcijų, traumų.

VANDENIS

Į daug ką iš pat ryto žvelgsite kaip į pareigą. Tarsi jums būtų darbo diena arba kažkas keltų rimtus reikalavimus. Vakare galite vykti į renginį ar draugų susibūrimą. Saugokitės traumų.

ŽUVYS

Regis, jau keliaujate arba tai planuojate. Arba šiandien virtualiai daug bendrausite su žmonėmis, kurie dabar yra toli nuo jūsų. Šilto dėmesio iš jūsų labai tikisi vaikai, mylimas žmogus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.