HOROSKOPAS rugpjūčio 4-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tikėtini reikalai susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Nepriekaištaukite ir nekritikuokite savo partnerių, kolegų. Jiems reikia jūsų palaikymo.

JAUTIS

Pirmoje dienos pusėje gali tekti aiškintis dėl neatliktų ar atsisakomų įsipareigojimų. Reiklūs žmonės vers jaustis nejaukiai. Pasistenkite išlikti korektiški ir neprarasti savigarbos.

DVYNIAI

Regis, aktyviai sieksite realizuoti savo sugebėjimus ir galimybes. Kad ir kuo užsiimsite, teks palengvinti piniginę. Popiet pravartu daugiau dėmesio skirti sveikatai, higienai, augintiniams.

VĖŽYS

Gana prieštaringa diena. Gali būti, kad rytas pasirodys kiek sujauktas. Nenuleiskite rankų, nes įdienojus viskas gali pasikeisti. Kils noras kurti, sportuoti, vilios meilės romantika, pramogos.

LIŪTAS

Venkite pernelyg atvirai reikšti kritiką, pastabas, nepamirškite diplomatijos. Kita vertus, nebūkite ir tokie subtilūs, kad iki galo neišsakytumėte savo pageidavimų ar nuogąstavimų.

MERGELĖ

Domėsitės nekilnojamojo turto rinka, nuoma, statybų, remonto, ryšių ar pervežimų paslaugomis. Galite gauti vertingos informacijos, komercinį pasiūlymą.

SVARSTYKLĖS

Ryte jums gali pasirodyti, kad stringa planai ir nieko nebesigaus. Susikaupkite, sukoncentruokite energiją ir vakare nebereikės graužtis, kad nieko nenuveikėte.

SKORPIONAS

Rytas gali būti nejaukus. Galbūt kiek sunerimsite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties. Vėliau seksis daryti tai, kas suplanuota. Vakaras apskritai turėtų būti aktyvus ir seksualus.

ŠAULYS

Turėtumėte būti įžvalgūs, jei kiltų finansinių neaiškumų. Susikaupusios problemos savaime neišsispręs. Mažiau klausykite gandų ir remkitės realiais faktais.

OŽIARAGIS

Pirmoji dienos pusė gali sukelti rūpesčių susijusių su dalykiniais ar gyvenimo partneriais, tarpininkais. Dalinkitės pareigomis su kitais. Reikia bendradarbiauti, o ne tikėtis, kad kažkas viską atliks be jūsų.

VANDENIS

Jeigu neatostogaujate, šiandien teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Turėsite neblogą planą, tačiau jį realizuoti bus nelengva dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

ŽUVYS

Regis, susidursite su neišvengiamomis išlaidomis. Jeigu dabar atostogaujate, keliaujate, malonumo teiks tai, kas dvelkia egzotika bei romantika. Kažkieno palankumas gali prisidėti prie jūsų sėkmės.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.