HOROSKOPAS rugpjūčio 3-iajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būkite atlaidesni savo artimiesiems. Neįžeiskite jų jausmų. Būtų geriausia, kad nepastebėtumėte kai kurių trūkumų ir negadintumėte nuotaikos nei sau, nei kitiems.

JAUTIS

Galite mėginti įsidarbinti arba užmegzti meilės romaną. Galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, lankysitės grožio salone ar pan. Rūpinkitės ne tik grožiu, bet ir sveikata.

DVYNIAI

Jeigu dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių sau ir neabejingai nusiteikusiam žmogui. Regis, vos spėsite tenkinti savo vaikų poreikius bei užgaidas.

VĖŽYS

Jeigu jums nepavyks pasislėpti nuo dėmesio, bendravimo, tai stenkitės būti mandagūs, labiau derintis prie aplinkybių ir kitų žmonių. Regis, be didelių pastangų išspręsite asmeninę ar šeimos problemą.

LIŪTAS

Regis, nestokosite vaizduotės ir iškalbos. Visgi pasverkite sakomus žodžius, kad nepriplepėtumėte, ko nereikia. Galima neplanuota išvyka, kuriai teks skirti kažkiek santaupų.

MERGELĖ

Išdrįskite kreiptis į įtakingą pažįstamą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti. Atsakingai paruoštas pasisakymas, pokalbis turėtų suteikti gerų vilčių. Gana dosniai išlaidausite naujiems sumanymams.

SVARSTYKLĖS

Būsite jausmingi, emocionalūs, išsiilgę žmogiško supratimo. Bet kokie reikalai judės sklandžiai, jeigu su jumis bendraus vien bendraminčiai. Taip idealu tikrai nebus, tačiau nuotaikos niekas pernelyg nesugadins.

SKORPIONAS

Šiandien jus vilios meno, muzikos, paslapčių pasaulis. Intuityviai jausite kitų žmonių būsenas. Kažkam galite tapti puikiais guodėjais, patarėjais. Galite užmegzti romantišką ryšį.

ŠAULYS

Tai bus produktyvi, įdomi diena. Jusite aplinkinių susidomėjimą jūsų idėjomis. Gali užsimegzti vertinga pažintis, draugystė. Jeigu kam nors rinksite dovaną, pasižymėsite praktišku požiūriu.

OŽIARAGIS

Regis, būsite linkę vėl mėginti laimę ten, kur anksčiau nepavyko. Neignoruokite protingų patarimų. Jie gali būti labai pamokantys dabartinėje jūsų situacijoje. Skirkite pakankamai dėmesio savo vaikams.

VANDENIS

Regis, jums itin rūpės su kelionėmis ar ateitis perspektyvomis susiję klausimai. Noriai diskutuosite. Galite sudominti užsienietį ar virtualų pašnekovą.

ŽUVYS

Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės perspektyvų. Jeigu atostogaujate, labiausiai trokšite vasaros pramogų, nuotykių, meilės romantikos. Galite kažkuo susižavėti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.