HOROSKOPAS rugpjūčio 27-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien prasideda jaunatis ir tai yra metas planuoti naują gyvenimo būdą, darbą, įgyti sveikesnių įpročių vietoj žalingų. Labai svarbu visur laikytis saiko ir nekonfliktuoti. Atsargiai kelyje bei su aštriais daiktais, gyvūnais.

JAUTIS

Ši diena nepagailės kūrybinės energijos, tad gali pavykti jausmus, širdgėlą ar viltis paversti meno kūriniais. O galbūt tiesiog trokšite meilės, šilumos, atjautos, aistringo nuotykio. To nebūtinai sieksite tinkamais ir padoriais būdais.

DVYNIAI

Savo netikėtais sprendimais nuvilsite artimuosius. Jie gali priešintis, maištauti. Geriausia būtų draugiškai derinti interesus, nes šios dienos įvykiai, nuotaikos fiksuosis ilgesniam laikui. Agresija gimdys agresiją. Saugokitės traumų, ugnies, sukčių..

VĖŽYS

Aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite tartis dėl dominančio objekto apžiūros, nuomos ar pan. Saugokite savo ir kitų paslaptis. Neatidumas kelyje gali daug kainuoti. Nebūkite patiklūs – galite susidurti su sukčiais.

LIŪTAS

Būsite linkę neįprastai elgtis, demonstruoti dar neatskleistą savo asmenybės pusę. Galimos išlaidos, susijusios su netikėtomis progomis. Susilaikykite nuo neapgalvotų avantiūrų.

MERGELĖ

Regis, bus nelengva savaitgališkai atsipalaiduoti tiek dėl objektyvių, tiek dėl subjektyvių priežasčių. Stenkitės įveikti priešiškumą, nerimą, pyktį, nes šios dienos jausmai fiksuosis ilgesniam laikui.

SVARSTYKLĖS

Kai kas atrodys ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Nedalinkite pažadų, neteikite garantijų – kol kas dėl nieko negalite būti tikri. Puiku, jei savo laiką eikvosite savianalizei. Susilaikykite nuo pernelyg aktyvios fizinės saviraiškos ir išlaidavimo.

SKORPIONAS

Paskutinis vasaros šeštadienis labai svarbus ne viena prasme. Susitikite su draugais, pasidžiaukite renginiais, bet neprovokuokite pavydo, nedemonstruokite nepagarbos kitiems žmonėms. Tai neliktų be pasekmių.

ŠAULYS

Jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Galbūt savo netaktu provokuosite agresiją. Įmanomi pasikeitimai, priklausantys nuo aplinkybių arba nuo kitų žmonių apsisprendimo. Tausokite savo ir kitų sveikatą, nervus. Atsargiai su ugnimi.

OŽIARAGIS

Paskutinįjį vasaros savaitgalį norėsis praleisti kažkaip ypatingai, galbūt toli nuo namų. Nepamirškite, kad kitur yra įstatymų ir taisyklių, kurių atvykstantiems privalu laikytis. Galimos neplanuotos išlaidos. Saugokitės alergijų, nudegimų, avarijų.

VANDENIS

Šiandien labiau parūps savas ir svetimas turtas, santaupos. Suksite galvą, kaip pradėti taupiau gyventi ir kaip tuo įtikinti artimuosius. Tuo pačiu metu negalėsite susilaikyti nepirkę staiga patikusių daiktų bei kitaip išlaidavę. Saugokite vaikus.

ŽUVYS

Regis, jums visur vaidensis konkurencija, net namuose ar sodyboje nesijausite ramiai. Galite užsimanyti originalaus įvaizdžio. Kitų reakcija į tai jums gali nepatikti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.