HOROSKOPAS rugpjūčio 26-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite nusiteikę realizuoti aistringus polėkius. Galbūt tai bus pirkinys, kurį pirkti dabar tiesiog neprotinga, o gal romantiška užgaida – patirti meilės nuotykį, ką nors suvilioti. Rūpinkitės vaikais, bet nepildykite jų neracionalių užgaidų. Atsargiai kelyje.

JAUTIS

Šiandien išprovokuosite durų trankymus, jei darysite spaudimą šeimos nariams ir versite juos atlikti tai, kam jie nepritaria. Galimos pavydo scenos, tyčinis žalos darymas. Saugokite vaikus.

DVYNIAI

Šiandien neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalelę laiko ir širdies tiems asmenims, kuriems reikia dėmesio, užuojautos. Netikėtas flirtas gali sukelti keistų iliuzijų. Pasistenkite išvengti skandalų namuose. Saugokitės ugnies, avarijų.

VĖŽYS

Galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba dėl neapdairumo, patiklumo. Neskubėkite spontaniškai pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, ar naudinga. Aiškiai išsakykite savo sąlygas, lūkesčius ir gaukite nedviprasmišką atsakymą.

LIŪTAS

Ši diena skatins siekti viešo dėmesio, demonstruoti, ką sugebate. Akivaizdu, kad galite persistengti ir sulaukti atvirkštinio rezultato. Jūsų emocijas gali užgauti išgirsti priekaištai, kritika ar pavydo proveržis.

MERGELĖ

Regis, įsitempę lauksite kažkokių žinių, aktualaus pranešimo. Galbūt šiek tiek neramins jūsų arba artimos žmogaus sveikata, keistas negalavimas. Atsargiai kelyje. Saugokitės ugnies.

SVARSTYKLĖS

Galite pakliūti į energingą draugiją, kuri jus ragins aktyviau veikti. Visgi nederėtų skubėti griebtis naujų veiklų, investicijų, megzti pažinčių. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Tikėtina, kad šiandien atsidursite dėmesio centre arba teks imtis lyderio vaidmens svarbiu klausimu. Deja, bus daug kritikuojančių bei trukdančių. Dėl pastarųjų gali kilti ūpas viską nutraukti, net jei tai būtų nuostolinga.

ŠAULYS

Galimos naujienos iš užsienio arba sudėtingos situacijos keliaujant. Arba tiesiog galvosite apie ateities planus ir jausite keistą sąmyšį. Atrodys, kad kažkas griūva santykiuose, darbuose. Venkite konfliktų, saugokitės agresijos, traumų.

OŽIARAGIS

Sukils jausmai, troškimai, kai ką norėsis bet kokia kaina realizuoti. Tikriausiai neverta norėti per daug, tuomet ir nusivylimai bus mažesni. Saugokite vaikus. Atsargiai su pavojingais gyviais, nesaugia technika.

VANDENIS

Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Trokštate teisingumo arba keršto, jeigu jaučiatės nuskriausti, įžeisti. Tikriausiai kils įtampa, konfliktai. Saugokite nuo pavojų vaikus.

ŽUVYS

Šiandien stengsitės daug nuveikti. Per skubėjimą ir neatsargumą galite susižeisti ar ką nors sugadinti, įžeisti pašnekovus. Atsargiai su ugnimi bei kelyje. Gana didelis traumų pavojus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.