HOROSKOPAS rugpjūčio 25-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Aktualūs gali būti reikalai susiję pramogų verslu, kūrybiniais projektais, vaikų ugdymu. Galbūt ruošitės vykti į pobūvį ar renginį, kuris pareikalaus išlaidų įvaizdžiui bei dovanoms. Būkite labai atsargūs kelyje.

JAUTIS

Artimieji gali sukelti rūpesčių, susijusių su sveikata, turtu. Kita vertus, ir jūs atrodysite kaprizingi, nesukalbami. Verčiau nesusipykite, net jei kitų nuomonė, elgesys jus šiek tiek skaudintų.

DVYNIAI

Šiandien daug bendrausite telefonu, internetu. Regis, darysite gerą įspūdį tiems žmonėms, su kuriais teks tartis, derėtis. Visgi nemanykite, kad jums pavyks be pasekmių nedorai naudotis kitų patiklumu, manipuliuoti. Neiškreipkite informacijos.

VĖŽYS

Regis, jūsų mintys suksis apie finansinius, turtinius interesus, nuomą, reikalingus pirkinius ir pan. Nederėtų aklai pasikliauti naujais pažįstamais, pernelyg atvirauti.

LIŪTAS

Diena prieštaringa. Nors reikalus galima atlikti greitai ir sėkmingai, tačiau ir sugadinti juos labai lengva. Venkite lengvabūdiškų poelgių, rizikingų avantiūrų. Galbūt kažkas jums pateiks staigmeną, kuri jums nepatiks.

MERGELĖ

Diena bus kupina neaiškumų, nerimo. Regis, nesiseks išsiaiškinti, ką nuo jūsų slepia dominantis asmuo. Tikėtini trikdžiai, jei ketinate vykti į kelionę, renginį. Atsargiai su technika, ugnimi.

SVARSTYKLĖS

Regis, rasite laiko draugams ir pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Susilaikykite nuo pažadų aktyviai prisidėti ką nors organizuojant, finansuojant ir pan., nes realizacijai jums gali pristigti energijos ir galimybių.

SKORPIONAS

Regis, daug laiko šiandien atims rimtos pareigos. Galite patirti emocinę įtampą dėl įsipareigojimų, kuriuos sudėtinga įvykdyti. Turbūt nemaloniai nustebins tie, iš kurių tikitės pagalbos, bendradarbiavimo.

ŠAULYS

Jums norėsis išsiveržti iš rutinos, kur nors vykti arba kažką keisti savo aplinkoje, savyje. Nesistenkite būti pernelyg originalūs, venkite rizikingai eksperimentuoti. Itin saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Norite ar nenorite, jums teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, įmokas ir pan. Venkite lengvabūdiškų nuotykių – jie bus ne tokie patrauklūs, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Be to, galimas nuostolis.

VANDENIS

Galite pasimesti tarp kelių pasiūlymų ar dominančių asmenų. Gali nutikti taip, kad bandant išlaikyti „du pagautus zuikius“, neliks nė vieno. Jeigu jums brangu tai, ką dabar turite, venkite abejotinos rizikos, skubotų sprendimų.

ŽUVYS

Gali paaiškėti, ar gausite norimą darbo pasiūlymą, registraciją pas specialistą ir pan. Stenkitės palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Atsargiai kelyje. Saugokitės avarijų, ugnies.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.