HOROSKOPAS rugpjūčio 24-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šį rytą neišsisuksite nuo buitinių ir kitokių pareigų. Vakarop jau parūps smagesni užsiėmimai, aktyvus laisvalaikis. Jūsų dėmesiu ir išmone džiaugsis vaikai bei jums neabejingi asmenys.

JAUTIS

Regis, šį rytą prisilakstysite su įvairiais smulkiais reikalais, o liežuvis pavargs nuo plepėjimo. Vakarop tenorėsite ramaus šeimos židinio ar gaivios žalumos savo sodyboje.

DVYNIAI

Iš ryto pravartu užsiimti komerciniais bei nuosavybės reikalais. Regis, visą dieną būsite įvykių sūkuryje, viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Gali būti, kad atvirai reikšite savo nuomonę net ir tais klausimais, kurių beveik neišmanote.

VĖŽYS

Jeigu turite neišspręstų finansinių, turtinių rūpesčių, imkitės juos doroti. Turėtumėte rasti neblogą sprendimą. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsitikrinti didesnes pajamas, gauti išmoką, kompensaciją ar pan.

LIŪTAS

Iš ryto daugiau svajosite, nei konkrečiai veiksite. Tik popiet tapsite aktyvesni. Kad įgyvendintumėte savo slaptus siekius, reikalingas nedidelis palaikymas. Neforsuokite situacijos, tegul ji subręsta.

MERGELĖ

Šiandien jūsų įtaka kitiems sustiprės, žadinsite pasitikėjimą, nusiteikimą su jumis kontaktuoti, diskutuoti. Visgi vakarop pasijusite išsisėmę ir nebenorintys jokio triukšmo aplink save.

SVARSTYKLĖS

Šiandien nekurstykite savyje įtampos, mokėkite rasti džiaugsmo smulkmenose, net jei tenka nuobodžiai ir nelengvai dirbti. Neatsisakykite pavakaroti su patraukliu jums asmeniu ar draugų kompanija.

SKORPIONAS

Šiandieną itin domėsitės su mokslu, politika, kelionėmis susijusiais klausimais. Stenkitės į problemas pažvelgti filosofiškai. Tai šiek tiek numalšins nerimą. Didelius planus galėsite įgyvendinti tik veikdami labai apdairiai ir palaipsniui.

ŠAULYS

Iš ryto pravartu tvarkyti su mokesčiais, draudimu, finansais susijusius reikalus. Vakarop turbūt veršitės į renginius, domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje ar toliau nuo jūsų kasdienybės. Būtų įdomu ir turbūt naudinga pabendrauti su užsieniečiais, intelektualais.

OŽIARAGIS

Tikriausiai jums neduos ramybės svetimi pinigai bei laimėjimai. Liaukitės apie tai galvoję ir skaičiavę kitų naudą. Verčiau energiją nukreipkite į savų problemų sprendimą, savojo biudžeto ar verslo reikalus. Iš to turėsite daugiau naudos.

VANDENIS

Iš ryto būsite gana darbingai nusiteikę arba tiesiog teks paplušėti ne savo noru. Jūsų pastangas vertins ir partneriai, ir konkurentai. Galimas darbo interviu, konkursas.

ŽUVYS

Šį rytą mintys suksis apie vaikus, romantiką, kūrybinius projektus ir pan. Tik pavakariais susigriebsite, kad reikia šį tą praktiškai nuveikti, antraip nespėsite iki savaitgalio. Jei dar atostogaujate, vasariškai pramogausite, rūpinsitės įvaizdžiu.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.