HOROSKOPAS rugpjūčio 23-iajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet tikriausiai teks atlikti buitines ir kitokias pareigas. Gali būti, kad kažko nesiryžtate siekti dėl menamų asmeninių trūkumų. Veikiausiai tai tėra nepagrįsti vidiniai kompleksai.

JAUTIS

Galimi pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Jeigu norite kažką išsiaiškinti, nebeatidėliokite. Tai geriau nei patyliukais laikytis savo klaidingų išvadų. Paskatinkite vaikų saviraišką. Atsargiai kelyje, gerbkite kitus eismo dalyvius.

DVYNIAI

Šiandien turėtų pavykti susitarti dėl konkrečių, materialių reikalų, finansinių sąlygų, atsiskaitymų, draudimo, tiekimo, nuomos ar prekių. Pasisaugokite sukčių, vagių.

VĖŽYS

Tikėtini pokalbiai su labai konkrečiais žmonėmis, rimti pažadai, apsisprendimai. Gali būti aiškiai sudėlioti visi taškai. Būkite pasirengę prisiimti atsakomybę, iš anksto įvertinkite galimas pasekmes.

LIŪTAS

Galite pasijusti pavargę, apnikti rūpesčių ar neaiškių negalavimų. Tai turėtų būti trumpalaikis silpnumas. Atsisakykite žalingų įpročių ir negatyvių minčių. Raskite laiko poilsiui. Atsargiai vandens telkiniuose bei saugokitės šiluminio smūgio.

MERGELĖ

Kai kuriose srityse reikalai pagerės, bet tik tuo atveju, jei rasite draugišką tarpusavio kalbą. Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas ar gerbėjas. Visgi prioritetą teikite vaikams, mylimam žmogui, o ne draugams.

SVARSTYKLĖS

Ilgalaikės jūsų pastangos gali būti deramai įvertintos. Numatomi pokyčiai profesinėje srityje. Visgi noro darbuotis bus vis mažiau, ypač jei jums pristigo atostogų ar netausojote sveikatos. Venkite piktnaudžiauti tarnybine padėtimi.

SKORPIONAS

Tikriausiai mėginsite sutvirtinti kai kurias pažintis, išnaudoti atsivėrusius šansus. Galite sulaukti dėmesio reprezentacinio renginio metu ar pan. Iš užsienio gali atskrieti svarbi informacija. Jei esate kelionėje, turbūt kils nepatogumų.

ŠAULYS

Tikriausiai aplinkybės ar kiti žmonės jus privers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Kol kas palankiau tęsti, užbaiginėti senus darbus nei pradėti naujus. Kai ko nebegalima atidėlioti nė dienos.

OŽIARAGIS

Būtų gerai, kad mažiau galvotumėte apie tuos asmenis, kurių nemėgstate, negebate toleruoti. Užsiimkite saviugda, kelkite kvalifikaciją, plėskite kompetencijas užuot kritikavę kitus. Jeigu ruošiatės kelionei ar keliaujate, diena bus produktyvi.

VANDENIS

Šiandien galite susitarti dėl darbo, užsakymo, paskolos, permainos ar pan. Visgi turite rimčiau paanalizuoti, kokio pokyčio jums iš tiesų reikia. Tą patį keisti į tą patį nelabai verta.

ŽUVYS

Kils originalių kūrybinių idėjų, pajusite įkvėpimą. Regis, pagalbos ir moralinio palaikymo sulauksite iš pažįstamo žmogaus ar jūsų talento gerbėjo. Skirkite daug dėmesio vaikams, bet tai nereiškia pildyti jų rizikingas, abejotinas užgaidas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.