HOROSKOPAS rugpjūčio 22-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Būsite susirūpinę kasdieniniais reikalais, tačiau stigs energijos praktiškai atlikti susikaupusius buitinius, ūkinius darbus. Be to, atrodys, kad jų katastrofiškai daugėja, o spaudimas susitvarkyti auga. Pasistenkite nesinervinti, sveikai maitintis.

JAUTIS

Gali tekti tvarkyti reikalus susijusius su informacija, reklama, ryšiais, logistika. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą – tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su trikdžiais bei rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

DVYNIAI

Šiandien turėsite didelių norų, bet ne tokių didelių galimybių. Derėtų tai įvertinti, kitaip prisidarysite problemų. Nesileiskite sukurstomi nedoram pasipelnymui. Atsakingai apsvarstykite aktualią finansinę, komercinę ar nuosavybės temą.

VĖŽYS

Jums gali pavykti atnaujinti svarbius santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Visgi vakaras žada abejotinų pagundų, kurioms geriau nepasiduoti. Saugokite reputaciją.

LIŪTAS

Planus gali jaukti nenoras dirbti ir gilintis į aktualią temą. Nieko nelaimėsite lengviausiu būdu bandydami padaryti įspūdį. Galite sukelti apkalbų laviną, priminti savo seną klaidą. Stenkitės atsikratyti žalingų įpročių. Saugokitės infekcijų.

MERGELĖ

Galite būti raginami eiti į kolektyvinius renginius, susitikimus su draugais. Bendraminčiai jūsų neerzins, tačiau teks susidurti ir su tokiais veikėjais, kurių draugijos nepageidaujate. Venkite abejotinų sandėrių.

SVARSTYKLĖS

Gana darbinga diena. Derėtų tuo pasinaudoti ir atlikti susikaupusius darbus. Nuotaiką šiek tiek kartins oponentai. Tikėtini nuomonių, požiūrių skirtumai, kuriuos suderinti bus nelengva.

SKORPIONAS

Bus daug pokalbių, susitikimų. Regis, pajudės į priekį aktualūs klausimai, ypač susiję su užsieniu, migracija, švietimu, įstatymais. Tai teiks optimizmo. Deja, nerimą kels didėjančios išlaidos ir tam tikra pasitikėjimo, santykių krizė.

ŠAULYS

Regis, jums teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar ją pratęsti pakeitus kai kurias sąlygas.

OŽIARAGIS

Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga atlikti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Kita vertus, nederėtų pernelyg pasikliauti kitais. Ką galite nuveikti patys, tą ir atlikite be tarpininkų. Įsigilinkite ir pavyks.

VANDENIS

Šiandien derėtų užbaigti senus darbus. Gerai padirbėję darbe, dar turėsite jėgų plušėti namuose. Regis, labai norėsis viską sudėlioti į savo vietas. Venkite skleisti nepatikrintą informaciją, neatsakingai komentuoti. Itin saugokite sveikatą.

ŽUVYS

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, dėmesio, meilės. Būsite gana populiarūs, jei sukatės šou versle. Kita vertus, nestigs pavyduolių bei norinčių jumis pasinaudoti. Gebėkite atsirinkti žmones. Saugokite vaikus.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.